امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۱۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154198
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۱
تعداد بازدید: 290
به گزارش «پیروان مــوعــود»، جمعیت ملی الوفاق با صدور بیانیه ای با اشاره به قصد تروریست های داعش برای بمب گذاری در نماز جمعه مسجد بلده عالی از موضع ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، جمعیت ملی الوفاق با صدور بیانیه ای با اشاره به قصد تروریست های داعش برای بمب گذاری در نماز جمعه مسجد بلده عالی از موضع رژیم آل خلیفه به دلیل آزادی آنها پس از بازداشت موقت انتقاد کرد.

مقامات رژیم آل خلیفه با سرپوش گذاشتن بر بازداشت موقت تروریست های داعش که قصد انفجار مسجد شیعیان را داشتند بلافاصله آنها را آزاد کردند.
جمعیت ملی الوفاق در بیانیه خود از سکوت و سرپوش گذاری رژیم آل خلیفه در خصوص بازداشت یک باند داعش و جلوگیری از انتشار اطلاعات درباره آنها اظهار تعجب کرد.

جمعیت ملی اسلامی الوفاق اعلام کرد رژیم آل خلیفه رسما بازداشت 4 تروریست داعش را که علیه شیعیان و ثبات این کشور توطئه کرده بودند مخفی و سپس آنها را آزاد کرد .
تروریست های داعش درصدد بمب گذاری در نماز جمعه مسجد جامع بلده عالی شهر منامه بودند که توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از مدت کمی آزاد شدند.

این در حالی است که جدیدا رژیم آل خلیفه 29 شهروند بحرینی را از 5 تا 55 سال حبس به جرم مخالفت با دولت وانفجار بمب در دسامبر گذشته به زندان محکوم کرد.
دادگاه جنایی بحرین تابعیت دو تن از محکومان را باطل و هریک از 27 تن دیگر را ملزم به پرداخت 7300 دلار کرد.

رژیم آل خلیفه همچنان انقلاب مردم بحرین طی چهار سال گذشته را که خواستار تغییر دولت و اصلاحات هستند با اقدامات سرکوب گرایانه ، زندان و گرفتن تابعیت از شیعیان سرکوب می کند.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار