امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15420
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله جنتی روز گذشته طی نامه‌ای به مصطفی محمدنجار وزیر کشور، تأیید صحت انتخابات دوره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله جنتی روز گذشته طی نامه‌ای به مصطفی محمدنجار وزیر کشور، تأیید صحت انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری را اعلام کرد.

متن این نامه که سایت رسمی شورای نگهبان آن را منتشر کرده، به شرح ذیل است:
جناب آقای مصطفی محمدنجار
وزیر محترم کشور
سلام علیکم؛
در مورد نتایج کلی و نهایی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری روز جمعه مورخ ۲۴/۳/۱۳۹۲ بدینوسیله اعلام می‌نماید بر اساس ماده ۸۰ قانون انتخابات ریاست جمهوری پس از آگهی عمومی اعلام شکایت نسبت به روند رأی‌گیری و نحوه برگزاری انتخابات، تا انقضاء مهلت قانونی هیچ‌گونه شکایتی واصل نگردید.

اگر چه برخی تخلفات در فعالیت‌ها و تبلیغات انتخاباتی گزارش شده که به مراجع قضایی برای رسیدگی ارسال گردیده است، لیکن این تخلفات خدشه‌ای بر سلامت برگزاری انتخابات وارد نمی‌نماید بنابراین شورای نگهبان در جلسه صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۹/۳/۱۳۹۲ بر اساس ماده ۷۹ قانون انتخابات ریاست جمهوری صحت انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری را مورد تأیید قرار داد.

شورای نگهبان فرصت را مغتنم شمرده ضمن تکریم حضور حماسی و چشمگیر مردم فهیم و بزرگوار ایران اسلامی در برگزاری شکوهمند انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که با تجلی و ظهور جمهوریت نظام در کنار اسلامیت آن، برگ زرینی در تاریخ مردم‌سالاری دینی از خود بجا گذاشت، بر خود فرض می‌داند از تلاش همه جانبه هیئت‌ها و عوامل محترم اجرایی و نظارت و رسانه‌های گروهی و همچنین از نامزدهای محترم انتخابات که با حضور خود گرمی و رونق عرصه رقابت را فراهم آورده‌اند، قدردانی نماید.
احمد جنتی - دبیر شورای نگهبان
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها