امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154211
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۱۸
تعداد بازدید: 337
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به گفته محمدو بوهاری رئیس جمهور نیجریه، دولت این کشور آماده است که در مورد آزادی نزدیک به ۲۰۰ دختر دانش آموز ربوده ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، به گفته محمدو بوهاری رئیس جمهور نیجریه، دولت این کشور آماده است که در مورد آزادی نزدیک به ۲۰۰ دختر دانش آموز ربوده شده توسط تروریست های بوکوحرام، با این گروه مذاکره کند. پرزیدنت بوهاری روز چهارشنبه و با شرکت در نخستین قسمت از یک برنامه رادیویی که طی آن شنوندگان مشکلات خود را با مسئولان دولتی در میان می گذارند اعلام کرد:” ما این آمادگی را داریم که با یکی از رهبران معتمد بوکوحرام بدون قید و شرط مذاکره کنیم”. به گفته رئیس جمهور نیجریه هیچ اطلاعی در مورد سرنوشت دانش آموزان ربوده شده وجود ندارد و دولت منتظر است تا نشانه ای دال بر سلامت آنها به دست آورد.

گروه تروریستی بوکوحرام در آغاز سال ۲۰۱۴ صدها زن و دختر و از جمله ۲۷۰ دختر دانش آموز را از مدرسه ای در چیبوک واقع در شمال شرقی نیجریه ربوده و به نقطه نامعلومی انتقال دادند. اگرچه که ده ها تن از این دختران موفق به فرار شدند اما از ماه مه ۲۰۱۴ تا به امروز هیچ اطلاع و خبر جدیدی در مورد سرنوشت بقیه آنها وجود ندارد.


انتهای پیام/654


منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها