امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15426
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 55
عوض حیدرپور نماینده شهرضا و عضو کمیسیون امنیت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره سالروز آغاز جنگ ...

عوض حیدرپور نماینده شهرضا و عضو کمیسیون امنیت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره سالروز آغاز جنگ مسلحانه منافقین علیه مردم اظهار داشت: در خرداد سال 60 دوران متشتتی داشتیم و بیشترین میزان این تشتت را منافقین بوه جود آورده بودند که با اعلام جنگ مسلحانه آرامش مردم را بر هم زدند.

وی افزود: به دلیل فعالیت‌های فوق خشن و تروریستی منافقین، مردم به خوبی آنها را شناختند و مشت آنها در 30 خرداد 1360 برای مردم باز شد و لذا دیدیم که مردم به پا خواستند و به‌صورت جدی با آنها برخورد کردند.

نماینده مردم شهرضا در مجلس خاطر نشان کرد: در 30 خرداد، بنی‌صدر و مسعود رجوی و عناصر علاقمند آنها به‌صورت مفتضحانه از کشور فرار کردند و سرنوشت‌شان به رژیم صدام گره خورد و در دامن خبیث‌ترین دشمن جمهوری اسلامی جای گرفتند.

وی ادامه داد: منافقین تا سال‌های اخیر در عراق بودند تا اینکه آمریکایی‌ها به عراق حمله کردند و آنها همکار آمریکایی‌ها شدند و علیه ملت عراق موضع‌گیری کردند و نهایتا در سال گذشته، به خواست ملت عراق و با پیگیری‌های جمهوری اسلامی آخرین اردوگاه آنها کاملا تخلیه شد و به جای دیگری رفتند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت:‌ منافقین امروز دوران بدبختی و استیصال خود را طی می‌کنند که نتیجه ترورها و خباثت‌های گذشته آنها علیه ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد:‌ آندسته از منافقین که دست‌شان به خون مردم ما آلوده است، اگر بخواهند به کشور بازگردند باید مورد محاکمه قرار گیرند و به‌صورت جدی با آنها برخورد شود اما کسانی که فریب خوردند و در دام گروهک نفاق افتادند، می‌توانند از این مسیر بازگردند.

حیدرپور تصریح کرد: منافقین در سال‌های سخت 59 و 60 به جای همدلی و آرامش در جهت متشتت‌کردن فضای کشور گام برداشتند و آخرین گام‌شان 30 خرداد بود که تیر خلاص را به خودشان زدند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان گفت: ملت ما از 30 خرداد 60 تا اویل مهر ماه در میدان روبه‌روی منافقین ایستاده و به‌هیچ عنوان آنها را نمی‌بخشد زیرا جنایات‌شان قابل گذشت نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها