امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15430
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 107
آیت‌الله عبدالمحمود عبداللهی قائم‌مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به ...

آیت‌الله عبدالمحمود عبداللهی قائم‌مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به ویژگی‌های کابینه دولت آینده، اظهار داشت: همانگونه که رئیس‌جمهور منتخب گفت، اعتدال امری منطقی است و اعضای کابینه باید دارای اعتدال بوده و از افراط و تفریط به دور باشند.

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه اعضای کابینه باید نسبت به خطوط انقلاب و ارزش‌های انقلابی مقاومت داشته باشند، تصریح کرد: دغدغه‌‌های اعضای کابینه باید دین باشد؛ وزرا و مسئولان باید تلاش کنند ارزش‌های دینی را در جامعه پیاده کنند و دین را در اقتصاد و مسائل سیاست خارجی مدنظر قرار دهد؛ درواقع دغدغه محتوای انقلاب را داشته باشد.

آیت‌الله عبداللهی جمهوری اسلامی را نظامی مبتنی بر اسلام دانست و یادآور شد: کسانی باید در کابینه حضور داشته باشند که بر اساس اسلام، ارزش‌های اسلامی و حدود اسلامی عمل کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در عین حال عزت مدار بودن و حرکت در مسیر اقتدار اسلامی را از دیگر ویژگی‌های اعضای کابینه دولت یازدهم عنوان کرد.

وی با تأکید بر ساده‌زیستی مسئولان اظهارداشت: باید افرادی در کابینه حضور یابند که به خطوط و ارزش‌های انقلاب پایبند و خود را نسبت به رهنمودهای امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری ملتزم بدانند.

آیت‌الله عبداللهی در پایان با بیان اینکه اعتدال باید با این موارد همراه باشد، خاطرنشان‌کرد: باید در این زمینه فراجناحی عمل شود و تنها به گروه‌ها و افراد خاص توجه نشود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار