امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154313
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۲۰
تعداد بازدید: 399
به گزارش پیروان مــوعــود، کادر فنی تیم المپیک اسامی 23 بازیکن را برای حضور در مرحله نهایی مقدماتی المپیک اعلام کرد. بازیکنانی که در اردوهای یک سال ...

به گزارش پیروان مــوعــود، کادر فنی تیم المپیک اسامی 23 بازیکن را برای حضور در مرحله نهایی مقدماتی المپیک اعلام کرد. بازیکنانی که در اردوهای یک سال گذشته این تیم حضور داشته و به هماهنگی لازم با تفکرات سرمربی رسیده اند. معرفی ریز به ریز این بازیکنان خالی از لطف نیست.

محمدرضا اخباری (تراکتورسازی)

دروازه بان 23 ساله تیم المپیک که از او به عنوان دروزاه بان آینده تیم ملی ایران یاد می کنند. اخباری این فصل را در تراکتورسازی درخشان ظاهر شده و عملکردی فوق العاده به نمایش گذاشته . بدون شک خیال خاکپور با حضور اخباری در قطر آسوده خواهد بود.

امیر عابدزاده (بدون تیم)

بعد از جدایی عابدزاده از راه آهن، او هنوز تیم جدیدی برای خود انتخاب نکرده. عابدزاده که در تمام اردوهای یک سال گذشته تیم المپیک حاضر بوده و در چند بازی برای این تیم به میدان رفته یکی از بازیکنانی است که خاکپور در کنار اخباری روی او حساب باز کرده.

علی محسن زاده (خونه به خونه)

دروازه بان سابق نفت تهران که این فصل به خونه به خونه بابل رفت تا در لیگ یک حاضر شود. محسن زاده که در تیم جوانان هم یک دروازه بان اصلی بود از جمله بازیکنانی است که در تیم باشگاهی اش کمتر به میدان رفته اما اعتقاد خاکپور باعث شده تا در لیست نهایی قرار بگیرد.

 روزبه چشمی (استقلال)

هافبک دفاعی استقلال در تیم المپیک یک مدافع مرکزی است. چشمی 22 ساله که یک بازیکن کلیدی در ترکیب استقلال محسوب می شود کاپیتان تیم المپیک است و نقش بزرگتر را در این تیم بازی می کند. چشمی بی شک یکی از امیدهای اصلی خاکپور در قطر خواهد بود.

محمدحسین کنعانی زادگان (ملوان)

دفاع وسط 21 ساله ملوان از جمله بازیکنان اصلی این تیم در مرکز خط دفاعی است. کنعانی زادگان که در اردوهای تیم ملی بزرگسالان نیز حاضر بوده و دو بازی برای این تیم انجام داده در تیم المپیک هم می تواند زوج روزبه چشمی باشد.

محمد دانشگر (نفت تهران)

از وقتی در ترکیب تیم المپیک به میدان رفت شرایطش در نفت تهران هم از زمین تا آسمان فرق کرد. حالا او یکی از مدافعان اصلی نفت است و عصای دست منصوریان. دانشگر که سالها برای فجرسپاسی به میدان رفته در قطر هم می تواند یک مهره کلیدی باشد.

محمدحسین مرادمند (پدیده)

حتی یک اردوی تیم المپیک را ظرف یک سال گذشته از دست نداده و در تمام روزهای آماده سازی حضور داشته. مرادمند که پس از سالها حضور در سپاهان این فصل پیراهن پدیده را پوشیده در قریب به اتفاق بازی های این تیم حضور داشته و مدافع اصلی بوده است.

صائب محبی (ذوب آهن)

دفاع راست جوان و قزوینی ذوب آهن در این تیم پشت سر علی حمام لبنانی قرار دارد. او در معدود بازیهایی که توسط یحیی گل محمدی مورد استفاده قرار گرفته عملکرد قابل قبولی ارائه داده و به همین دلیل در لیست نهایی خاکپور برای بازی در دفاع راست قرار گرفته است.

علی عبدالله زاده (نفت آبادان)

عبدالله زاده با توانایی بازی در قلب دفاع و دفاع راست یکی از بازیکنان اصلی تیم المپیک محسوب می شود. عبدالله زاده که اصالتا جنوبی است چند فصلی است که برای نفت آبادان بازی می کند.

وحید حیدریه (پرسپولیس)

دفاع چپ پرسپولیس یکی از بازیکنان اصلی تیم المپیک در بازی های مرحله اول بود. یک دفاع چپ کلاسیک که این فصل برای پرسپولیس هم چند بازی انجام داده و در ترکیب این تیم قرار گرفته است. حیدریه در قطر می تواند دفاع چپ اصلی تیم المپیک باشد.

رضا علیاری (نفت تهران)

در ترکیب نفت به یک بازیکن اصلی تبدیل شده و منصوریان هم به ارزش های او کاملا واقف است. حالا این بازیکن در لیست 23 نفره تیم المپیک قرار گرفته. علیاری در دفاع چپ و حتی دفاع مرکزی حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

ماهان رحمانی (سایپا)

در سایپا بدشانسی آورده و پشت خط جواد نکونام، ابراهیم صادقی و روزبه شاه علیدوست مانده. ماهان رحمانی به عنوان یک هافبک میانی از مدتها قبل مورد توجه خاکپور قرار گرفت و در نهایت هم توانست نظر کادر فنی را برای حضور در مرحله نهایی جلب کند.

علیرضا نقی زاده (سیاه جامگان)

در ترکیب سیاه جامگان یک همه کاره است. خط میانی این تیم مشهدی روی کاکل نقی زاده می چرخد و او هم وظیفه دارد در جنگ ها شرکت کند و هم برای مهاجمان موقعیت بسازد. نقی زاده با سابقه بازی برای گسترش فولاد در پست هافبک دفاعی می تواند برای تیم المپیک گره گشا باشد.

علی کریمی (سپاهان)

بی شک یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیم المپیک است. هافبک 22 ساله سپاهان که سابقه دعوت چندین باره به اردوی تیم ملی بزرگسالان را نیز در کارنامه دارد. کریمی وظیفه بازیسازی در تیم المپیک را بر عهده دارد و در قطر هم قادر است نقش لیدر تیم را به نمایش بگذارد.

فرشید اسماعیلی (استقلال)

با توجه به اینکه تیم خاکپور روی زمین بازی می کند حضور بازیکنی چون فرشید اسماعیلی می تواند کمک حال این تیم باشد. اسماعیلی هافبکی است با توانایی خلق موقعیت برای مهاجمان و ارسال پاس های تودر. او می تواند یکی از بازیکنان اصلی تیم المپیک در قطر لقب بگیرد.

میلاد کمندانی (پرسپولیس)

هر وقت برای پرسپولیس بازی کرده درخشیده و فراتر از انتظار ظاهر شده. کمندانی که تا همین چند ماه قبل کمتر در ترکیب پرسپولیس به میدان می رفت، بعد از حضور در تیم المپیک بیشتر فرصت بازی پیدا کرده و بعضا به ترکیب اصلی هم رسیده است.

شاهین ثاقبی (تراکتورسازی)

هم می تواند یک هافبک میانی باشد و هم بال کناری. ثاقبی که درخشش را در ملوان آغاز کرده یکی دو فصلی است که برای تراکتورسازی بازی می کند. او که از زمان حضور قلعه نویی یکی از مهره های کلیدی تراکتور لقب گرفته در تیم المپیک هم می تواند چنین نقشی داشته باشد.

احسان پهلوان (ذوب آهن)

در یکی دو فصل گذشته به قدری درخشان ظاهر شده که کمتر کسی است از او حرفی به میان نیاورد. پهلوان با جثه ریز خود تکنیک بالایی دارد و در تقابل های یک به یک قادر است مدافع حریف را از پیش رو بردارد. او با همین توانایی های یکی از بازیکنان کلیدی تیم خاکپور است.

میلاد محمدی (راه آهن)

با توجه به حضور علیاری و حیدریه به نظر می رسد خاکپور او را برای حضور در بال چپ به اردوی نهایی دعوت کرده. میلاد محمدی با سرعت بالای خود قادر است در دقایق حساس گره گشا باشد و دفاع راست حریفان را آزار بدهد.

محسن کریمی (استقلال)

در استقلال درخشیده و به یکی از بازیکنان اصلی این تیم در بازی های اخیر تبدیل شده. محسن کریمی هم سرعت دارد و هم توانایی فریب مدافعان کناری حریف را. او توانایی هایش را در لیگ به اثبات رسانده و نشان داده یک بال کناری کامل است.

مهدی ترابی (سایپا)

با سابقه بازی برای تیم ملی بزرگسالان و حتی گشودن دروازه ژاپن، بی شک جزو 4،5 بازیکن سرنوشت ساز تیم المپیک محسوب می شود. ترابی اگر مثل همیشه آماده باشد می تواند برگ برنده تیم المپیک در فاز تهاجمی باشد. بخصوص حالا که تجربه اش هم افزایش یافته.

مهرداد محمدی (راه آهن)

برای بازی در نوک خط حمله، خاکپور روی مهاجم 6 گله راه آهن در لیگ برتر حساب ویژه ای باز کرده. مهرداد محمدی که در ترکیب راه آهن هم یک بازیکن کلیدی است آخرین گل تیم المپیک را وارد دروازه استرالیا کرده و به همین دلیل انگیزه فراوانی برای درخشش در قطر دارد.

امیر ارسلان مطهری (نفت تهران)

در مسابقات مرحله اول هم یکی از گلزن های تیم المپیک بود. مطهری که در نفت تهران بازی می کند مهاجم هدف تیم المپیک خواهد بود و مهمترین بازیکن برای باز کردن دروازه حریفان. مطهری با جنگندگی بالا و همچنین قدرت سرزنی قادر است مهاجم اول تیم المپیک باشد.

منبع: ورزش سه

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها