امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154341
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 224
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سجاد طاهرنیا، بسیجی و رزمنده داوطلب در حین ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیده است و حالا عکس‌های اوست که به یادش در ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سجاد طاهرنیا، بسیجی و رزمنده داوطلب در حین ماموریت مستشاری در سوریه به شهادت رسیده است و حالا عکس‌های اوست که به یادش در فضای مجازی منتشر می‌شود.

برگ‌های تاریخ به روزهای ملتهبی جهان اسلام رسیده است. روزهایی که علم غیرت شیعه، مرزهای ایران، افغانستان، لبنان، سوریه و عراق را در هم شکسته است و در مقابل لجاجت و جهل زمان ایستاده است. این روزها تقدیر لحظه‌های ناب شهادت نصیب مدافعان حرم حضرت زینب (سلام الله علیها) می‌شود.

شهید سجاد طاهرنیا، بسیجی و رزمنده داوطلب از جوانان ایرانی بود که فردای عاشورای حسینی 94 در دفاع از حرم حضرت زینب(سلام الله علیها) به شهادت رسید. او در حین ماموریت مستشاری در استان «حلب» به فیض شهادت نائل شده است. این شهید اهل رشت و ساکن این شهر بود و از وی یک پسر و یک دختر به یادگار مانده است. پسر نوزاد شهید طاهرنیا 20 روزه بود که پدرش در دفاع از حرم اهل بیت(علیهم السلام) به شهادت رسید. این شهید بزرگوار نیز در بخشی از وصیت‌نامه‌اش نوشته است: «با اینکه خیلی دوست داشتم ببینمت اما نشد...».  تعدادی از تصاویر منتشر نشده این شهید مدافع حرم در ادامه می‌آید:

شهادت مدافع حرمی که نوزاد 20 روزه داشت + تصاویر

شهادت مدافع حرمی که نوزاد 20 روزه داشت + تصاویر

شهادت مدافع حرمی که نوزاد 20 روزه داشت + تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها