امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154343
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۲۷
تعداد بازدید: 278
به گزارش «پیروان مــوعــود»، دونالد ترامپ، یکی از داوطلبان نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، در واکنش به تظاهرات معترضان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، دونالد ترامپ، یکی از داوطلبان نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، در واکنش به تظاهرات معترضان به اعدام آیت الله نمر، روحانی مبارز عربستانی، که در برابر سفارت این کشور در تهران برگزار شده بود، ادعا کرد: ایران نفت عربستان را می‌خواهد.

ترامپ، که شنبه در یک گردهمایی تبلیغاتی در بیلوکسی در ایالت می‌سی‌سی‌پی سخنرانی می‌کرد، یکباره درباره موضوع تظاهرات در برابر سفارت عربستان در تهران مدعی شد: «این را به یاد داشته باشید، من سیگنال‌ها را خوب می‌گیرم و می‌بینم که خیلی چیز‌ها دارد اتفاق می‌افتد. یکی از چیزهایی که من می‌بینم و این اتفاق همین امروز، در تهران، افتاد این است که آن‌ها دارند سفارت عربستان سعودی را آتش می‌زنند، متوجه هستید؟ خب، این نشان می‌دهد که ایران می‌خواهد عربستان سعودی را بگیرد، آن‌ها همیشه این را می‌خواسته‌اند. آن‌ها نفت را می‌خواهند، آن‌ها همیشه این را می‌خواسته‌اند.»

ترامپ در ادامه در حالی مشخص نبود خطابش متوجه کیست، تصریح کرد: «حالا شما تماشا کنید، من خیلی چیز‌ها را پیش بینی کردم. از جمله اینکه گفتم نفت را بگیرید، نفت را به دست آورید، نفت را نگه دارید، درست است؟ من ۳ سال است که این را گفته‌ام و همه می‌گفتند، «ما که نمی‌توانیم این کار را بکنیم این یک کشور مستقل است. اما کشوری وجود ندارد، آن‌ها یک مشت آدم‌های دروغگو هستند، آن‌ها داعش را درست کردند، هیلاری کلینتون با اوباما داعش را درست کرد.»


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها