امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۱۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154347
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 221
به گزارش «پیروان مــوعــود»، آیت الله شیخ جواد الخالصی از مراجع شیعه با محکوم کردن اعدام شیخ «نمر باقر النمر» رهبر شیعیان عربستان، کلاس های درس خود ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، آیت الله شیخ جواد الخالصی از مراجع شیعه با محکوم کردن اعدام شیخ «نمر باقر النمر» رهبر شیعیان عربستان، کلاس های درس خود را تعطیل و به مناسبت شهادت این عالم ربانی، سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

 در بیانیه ای که روز شنبه از سوی دفتر این مرجع شیعه در نجف منتشر شد آمده است: در اعتراض به اعدام جنایتکارانه علامه مجاهد شیخ شهید نمر باقر النمر، دفتر آیت الله الخالصی و تمام کلاس های درس و نیز فعالیت های آن تعطیل است.

دفتر آیت الله الخالصی همچنین در بیانیه خود اعلام کرده است که به همین مناسبت از روز شنبه به مدت سه روز عزای عمومی اعلام می شود. شهید شیخ نمر یکی از برجسته ترین زندانیان سیاسی عربستان در تاریخ 23 مهر 1393به اتهام انتقاد از حکومت عربستان به اعدام محکوم شد.

وزارت کشور عربستان روز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که شیخ نمر باقر النمر را به همراه 46 تن دیگر اعدام کرده است.
این در حالی است که واکنش ها در پی شهادت آیت الله شیخ باقر نمر در سطح منطقه و جهان همچنان ادامه دارد و عربستان با این اقدام، خشم حکومت ها و مردم منطقه و جهان را برانگیخته است.


انتهای پیام /654


منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار