امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 21
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154349
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: 176
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ده‌ها نفر از مردم عراق در کربلا با برپایی تظاهراتی اعدام شیخ نمر را محکوم کردند و از دولت عراق خواستند تا سفیر عربستان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ده‌ها نفر از مردم عراق در کربلا با برپایی تظاهراتی اعدام شیخ نمر را محکوم کردند و از دولت عراق خواستند تا سفیر عربستان را از عراق اخراج کند.

ده‌ها تظاهرات کننده عراقی در شهر کربلای معلی در اعتراض به اعدام شیخ النمر از سوی عربستان سعودی خواستار بسته شدن سفارت عربستان در بغداد شدند.

تظاهرات کنندگان با سر دادن شعارهایی خواستار محاکمه خاندان آل سعود در محاکم بین المللی شدند.

رژیم سعودی امروز شنبه دوازدهم دی ماه برابر با دوم ژانویه 2016 در بیانیه‌ای، از اعدام چهار نفر از شخصیت‌های شیعی‌ عربستان و در رأس آنها شیخ نمر باقر النمر، کنار 42 نفر دیگر، به‌اتهام اقدامات تروریستی خبر داد.

آل سعود سه مبارز شیعی دیگر به‌نام‌های علی سعید الربح، محمد علی عبدالکریم الصویلم و محمد فیصل محمد الشیوخ را به شهادت رسانده است.

گروههای مختلف سیاسی، حزبی و شخصیت‌های مختلف جهان اسلام، جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته شیعی را به‌جرم مطالبه حقوق مشروع و غصب‌شده مردم منطقه شرق عربستان محکوم کردند و اعتراضات به این اقدام شنیع رژیم سعودی همچنان ادامه دارد.

تظاهرات در کربلا و درخواست برای تعطیلی سفارت عربستان + تصاویر

تظاهرات در کربلا و درخواست برای تعطیلی سفارت عربستان + تصاویر

تظاهرات در کربلا و درخواست برای تعطیلی سفارت عربستان + تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار