امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15435
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 88
 احمد شوهانی نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

 احمد شوهانی نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ضرورت تشکیل کابینه ای با حضور تمام گرایش ها برای حل مشکلات مردم گفت: به نظرم اقای روحانی می تواند با تشکیل کابینه ای متشکل از تمام گرایش ها اعم از اصولگرا و اصلاح طلب گام مهمی در خدمت به مردم بردارد.

وی افزود: مهمترین اولویت آقای روحانی در تشکیل دولت باید گردهم آوردن یک تیم قوی اقتصادی باشد که حداقل نه در کوتاه مدت بلکه در بلند مدت بتوانند، اندکی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: از این رو می توان اقتصاد را مهم ترین اولویت کاری دولت آینده در عرصه سیاست داخلی عنوان کرد.

شوهانی در ادامه تصریح کرد: آقای روحانی همان گونه که در شعارهای انتخاباتی خود اعلام کردند با در پیش گرفتن رویکرد، اعتدال گرایانه از طیف های معتدل جناح های گوناگون استفاده کنند.

وی افزود:جمع کردن طیف های افراطی فقط می تواند سبب مشکل برای کشور شده و پیشبرد امور را با مشکل روبه رو کند.
انتهای پیام/ 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها