امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154356
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 227
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق، اعلام کرد نیروهای امنیتی، حمله گروه تروریستی داعش به سد سامراء را ناکام گذاشتند ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق، اعلام کرد نیروهای امنیتی، حمله گروه تروریستی داعش به سد سامراء را ناکام گذاشتند و ۲۵ عنصر تروریستی آن را به هلاکت رساندند.

این منبع گفت: "نیروهای مشترک ارتش و بسیج مردمی عراق، حمله گسترده عناصر تروریستی داعش به سد سامراء را خنثی کردند که به دنبال آن، 25 نفر از این عناصر تروریستی به هلاکت رسیدند و خودروهای آنها منهدم گردید."

این منبع که خواست نامش فاش نشود اضافه کرد: "درگیری ها به دلیل حضور تعداد بسیار بالای عناصر تروریستی، شدید بود."

گفتنی است نیروهای امنیتی عراق با پشتیبانی نیروهای بسیج مردمی این کشور، پیش از این تأمین امنیت شهرستان سامراء در جنوب تکریت را به طور کامل در دست گرفته اند، ولی گروه تروریستی داعش گاهی اوقات، برای حمله به مناطقی در این شهرستان تلاش می کند.

همچنین، "هادی رزیج" –فرمانده پلیس استان الانبار عراق، امروز –یکشنبه- از امتداد یک پل بر روی رود "فرات" میان محور شمالی و مرکز رمادی برای تجمیع نیروهای نظامی در آن جا خبر داد.

"رزیج" گفت: "عملیات امتداد پل بر روی رود فرات میان محور شمالی و مرکز رمادی، انجام شد."

وی افزود: "هدف از امتداد این پل، تسهیل و گسترش عملیات به سمت مناطق باقی مانده در مرکز این شهر که عناصر تروریستی داعش هنوز در آن حضور دارند است."

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار