امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15436
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا افشار صبح امروز در همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در مجتمع آیه‌های مشهد اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، علیرضا افشار صبح امروز در همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در مجتمع آیه‌های مشهد اظهار داشت: مایوس نشدن و استمرار در فعالیت جزو خصلت‌های فرهنگ جهادی است.

افشار با بیان اینکه اگر اخلاص هم به این پشتکار اضافه شود خداوند نیز پشتیبان جهادگران می‌شود، گفت: در نهایت آنچه اتفاق می‌افتد که در هشت سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم.

قائم‌مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه کم‌هزینه‌ترین حرکت به منظور تغییر فرهنگ، فرهنگ جهادی است، گفت: می‌توانیم با اعزام جوانان به مناطق محروم کشور و آشنا کردن آنها با محرومیت‌های موجود؛ تحول فرهنگی در آنان ایجاد کنیم.

افشار با اشاره به اینکه همین اخلاص و قصد قربت برای خداوند در واقع نکته تفاوت بین ما و تکنوکرات‌ها است، گفت: فرهنگ جهادی با خواندن کتاب و مقاله ایجاد نمی‌شود و باید فرهنگ جهادی و ایثارگری را در عرصه میدانی و عملی تجربه کرد.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته به منظور اصلاح ساختار نظام بانکی کشور و سر و سامان بخشیدن به وضعیت اقتصادی گفت: باوجود تمام تلاش‌های صورت گرفته نتوانسته‌ایم به شرایط مطلوب دست یابیم و امروز نظام بانکی ما فقط نام اسلامی دارد و در واقع نه اسلامی است و نه طبق نظام رایج بانکی دنیا عمل می‌کند.
انتهای پیام/70003/ت30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها