امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154367
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۳۸
تعداد بازدید: 299
به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری رسمی امارات گزارش داد وزارت خارجه امارات سفیر ایران را فرا خواند و یادداشت اعتراضی به وی در پی دخالت در امور ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرگزاری رسمی امارات گزارش داد وزارت خارجه امارات سفیر ایران را فرا خواند و یادداشت اعتراضی به وی در پی دخالت در امور سعودی‌ به وی تسلیم کرد!

بر اساس این گزارش، وزارت خارجه امارات امروز محمد رضا فیاض سفیر ایران در این کشور فراخواند و یادداشت اعتراض مکتوب دولت امارات در پی دخالت ایران در امور حاکمیتی پادشاهی عربستان سعودی برادر و حملات به نمایندگی‌های دیپلماتیک سعودی در تهران و شهر مشهد را به وی تسلیم کرد که نقض قوانین بین المللی است.!

لازم به ذکر است شیخ نشین امارات و حکومت آل خلیفه در بحرین چنان از سیاست‌ها و اقدامات تجاوزکارانه و ضد بشری آل سعود حمایت می‌کنند که برخی این شیخ‌نشین‌ها را والیان آل سعود خوانده‌اند.

جمهوری اسلامی ایران در پی جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر باقر النمر روحانی انقلابی عربستانی که نمادی در جهان اسلام بود و تنها جرم وی بیان حق و اعتراض به ظلم آل سعود علیه بخشی از مردم عربستان و درخواست برای برقراری عدالت و مساوات و برابری در حقوق شهروندی بود، این اقدام ضد بشری را محکوم کرد.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها