امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15439
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 71
احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ویژگی‌های افراد ...

احمد نجابت عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ویژگی‌های افراد در کابینه دولت یازدهم اشاره کرد و اظهارداشت: باید در مسائل اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی از صاحب‌نظران و افراد متعهد و متخصص و کسانی که دلشان همراه با انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری است، استفاده کرد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران تصریح‌کرد: باید کسانی انتخاب شوند که اگر از کابینه‌های دولت‌های قبلی هستند امتحان خود را به خوبی پس داده باشند.

وی در ادامه سخنان خود به حماسه اقتصادی اشاره و اضافه‌کرد: باید دانست حماسه اقتصادی مثل حماسه سیاسی که ما در انتخابات شاهد آن بودیم و بسیار هم خوب برگزار شد، ظرف چند ماه به وجود نمی‌آید.

نجابت با تأکید بر اینکه حماسه اقتصادی شامل معیشت مردم، تولید، اقتصاد مقاومتی، بهبود وضعیت کسب و کار می شود، افزود: این مسائل شعاری نیست بلکه باید آنها را عملیاتی کرد و طی چند روز هم محقق نخواهد شد.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در عین حال روحیه جهادی و اهل فکر و مشورت‌پذیربودن را از دیگرخصوصیت‌های افرادی دانست که می‌خواهند در کابینه باشند و تصریح کرد: وزرا باید ساده‌زیست، استکبارستیز و امتحان پس داده باشند.

وی همچنین شایسته‌سالاری را یکی دیگر از شاخص های تشکیل کابینه یازدهم دانست و خاطر نشان کرد : همه مردم در این یک ماه منتظر هستند که ببینند رئیس‌جمهور منتخب چه افرادی را برای کابینه خود انتخاب می‌کند؛ مجلس نیز باید به وظیفه خود به درستی عمل کند چراکه در غیر این صورت مشکل ایجاد می‌شود.

نجابت تأکید کرد که نباید در انتخاب کابینه از طرفداران و رابطین فتنه استفاده شود.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد:‌ هیئت دولت بنگاه معاملاتی نیست، ممکن است افراد خوبی در دولت باشند اما تفکر رئیس‌جمهور را قبول نداشته باشند و اینها در آینده  دچار مشکل می‌شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار