امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154401
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 319
به گزارش پیروان مــوعــود ، طی هفته های اخیر، تبلیغی تحت عنوان ٣٠٩٠ از شبکه های تلویزیونی صدا وسیما پخش می شود که از بینندگان برنامه، می خواهد چنانچه ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، طی هفته های اخیر، تبلیغی تحت عنوان ٣٠٩٠ از شبکه های تلویزیونی صدا وسیما پخش می شود که از بینندگان برنامه، می خواهد چنانچه هوادار هر تیم فوتبالی هستند، یک پیامک به سامانه ٣٠٩٠ ارسال کنند و عضو باشگاه هواداری تیم های فوتبالی شوند. از این رو چنانچه هر فردی به این شماره پیامک ارسال کند، مبلغ ۲۰۰ تومان به ازای هر پیامک، از حساب و اعتبار ریالی سیم کارت وی کسر می شود.

این موضوع برای مشترکان سیم کارتهای دائمی همراه اول که قبوض خود را آخر هر دوره دریافت می کنند مشکلاتی را به وجود آورده و بسیاری از آنها مدعی شده اند که با وجودی که به این سامانه پیامک نداده اند اما این سرویس از سوی همراه اول برای آنها فعال شده و رقم ۶ هزار تومان بابت اشتراک در این سرویس در قبوض پایان دوره شان به همراه اول بدهکار شده اند.

مشترکان همراه اول در شبکه های اجتماعی این موضوع را مطرح کرده و مدعی شده اند که رقمی تحت عنوان ارزش افزوده در قبوض موبایلشان دیده اند که با مراجعه به دفاتر امور مشترکان متوجه شده اند که برای عضویت در سامانه هوادارای باشگاههای فوتبالی است.

این کاربران مدعی شده اند که همراه اول با فرض اینكه مشتركان سیم کارتهای دائمی كه رقم پرداختی و مصرفی ماهیانه آنها بالا است، دقت و حوصله كافی برای دیدن ریز هزینه ها یا پیگیری را ندارند، تمامی کاربران را به سامانه ٣٠٩٠ و سامانه های مشابه مانند ۶۰۹۰ و ۹۰۹۰ اضافه كرده و ماهی ۶ هزار تومان از آنها دریافت می کند که در مجموع درآمدی چند ۱۰ میلیاردی برای این اپراتور به همراه خواهد داشت.

در این راستا داوود زارعیان معاون شرکت مخابرات ایران با رد این ادعا، گفت: مبلغ ۶ هزار تومان که در قبوض برخی مشترکان همراه اول به عنوان ارزش افزوده دیده می شود، مربوط به فعال سازی سامانه پیامکی باشگاه هواداران فوتبال است و چنانچه مشترکی این سرویس را فعال نکرده باشد، هزینه ای در این زمینه، در قبوض وی اعمال نمی شود.

وی تاکید کرد: در سامانه پیامکی باشگاه هواداران فوتبال که از سوی سازمان صدا و سیما تبلیغ می شود به بینندگان اعلام شده که به ازای هر پیامک مبلغ ۲۰۰ تومان از حساب آنها کسر می شود و چنانچه فردی یک ماه عضو این سامانه شود، مبلغ ۶ هزار تومان به عنوان هزینه پیامکی، باید پرداخت کند.

معاون شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: این مبلغ با آگاهی خود فرد کسر می شود و به هیچ عنوان بدون اینکه فردی عضو این سامانه نباشد از حساب وی کسر نخواهد شد و ادعای مطرح شده در این باره کاملا تکذیب می شود.
 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها