امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154414
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۳۱
تعداد بازدید: 360
به گزارش «پیروان مــوعــود»، اداره کل آموزش و پرورش استان مرزی واسط در شرق عراق روز دوشنبه از نامگذاری یکی از مدارس راهنمایی اش به نام شیخ شهید نمر ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، اداره کل آموزش و پرورش استان مرزی واسط در شرق عراق روز دوشنبه از نامگذاری یکی از مدارس راهنمایی اش به نام شیخ شهید نمر النمر خبر داد.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان واسط روز دوشنبه به خبرنگاران عراقی گفت که مدرسه راهنمایی شبانه این استان به نام شیخ شهید نمر النمر نامگذاری شده است.

'عقیل الحجامی' اضافه کرد که نامگذاری این مدرسه به نشانه تقدیر از مبارزات شیخ شهید آیت الله نمر باقر النمر در دفاع از دین مبین اسلام و مظلومان صورت گرفته است.

در همین راستا رییس شورای استان واسط از تمامی معلمان و مدرسان این استان خواست که در مراسم افراشتن پرچم ملی عراق در مدارس در پنجشنبه آینده، راجع به زندگی و مبارزات آیت الله شیخ نمر النمر برای دانش آموزش سخن بگویند.

کوت مرکز استان واسط در 175 کیلومتری جنوب شرقی بغداد در روزهای گذشته شاهد دو مورد تظاهرات و تجمع های اعتراض آمیز در محکومیت به شهادت رساندن آیت الله شیخ نمر النمر توسط رژیم عربستان سعودی بوده است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها