امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15442
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۰۳
تعداد بازدید: 87
سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارآمدی و تجربه را از ...

سهراب صلاحی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کارآمدی و تجربه را از شاخص‌های کابینه دولت دانست و گفت: افرادی که در کابینه دولت فعال می‌شوند باید افرادی متعهد باشند.

وی افزود: شاخص کارآمدی یک اصل مهم است و وزرایی که سکان هدایت وزارتخانه‌ها را به عهده می‌گیرند باید با توجه به اهداف نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌های انقلاب بر مسائل کلان کشور اشراف داشته و بتوانند از تمام ظرفیت‌های موجود برای تحقق اهداف نظام استفاده کنند.

صلاحی اظهار داشت: کسانی که دچار بخشی‌نگری و افکار تنگ گروهی و حزبی هستند نمی‌توانند در دولت به توفیق برسند.

وی ادامه داد: شاخص دیگر دولتمردان تجربه است به طوری که افراد فعال در کابینه باید تجربه و لیاقت را در کنار یکدیگر داشته باشند و بدانند نهاد تحت رهبری آنها قسمتی از نظام است و باید در برنامه کلان نظام حرکت کنند.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور عنوان کرد: البته افرادی که در دولت فعال هستند باید کارآمدی و تجربه را در کنار تعهد داشته باشند، دولتمردان باید بدانند که دوری از آموزه‌های دینی منشأ بحران های متفاوت در تمام حوزه‌هاست و باید خدا و برنامه‌های کلان پیامبران در تمام امور مورد توجه باشد.

وی اضافه کرد: ما امروز نظام مستقلی در جهان هستیم و حرفهای جدیدی برای گفتن در دنیا داریم، اگر کسانی که به روی کار می‌آیند سخن از برتری لیبرالیسم بگویند و مباحث آزموده شده بی جواب را دوباره تکرار کنند به موفقیت نمی‌رسیم.

صلاحی گفت: با توجه به سابقه رئیس جمهور منتخب و دقت و تعهد وی می‌توانیم دولت خوبی داشته باشیم که با استفاده از تمام ظرفیت‌ها و گرایش‌ها نظام را در رسیدن به اهداف یاری می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها