امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154432
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 554
حجت الاسلام پناهیان:
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مسئولین مصحلت های واقعی و خیالی را کنار بگذارند و جواب دندان شکنی به رژیم آل سعود دهند.

حجت الاسلام پناهیان:

 

به گزارش پیروان مــوعــود؛ حجت الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، در تجمع مردم که برای شهات شهید شیخ نمر در میدان امام حسین جمع شده بودند، گفت: اگر در این چند روز به پیام های صادر شده درباره اعدام شهید شیخ نمر توجه کنیم، متوجه می شویم که همه یکدل و شریک هستیم و امیدواریم آل سعود نابود شود تا مردم یمن و منطقه بتوانند به راحتی به زندگی خود ادامه دهند.

وی با اشاره به اینکه حضور امروز مردم اوج انسانیت نسبت به یک جنایت است، عنوان کرد: دولت مردان باید از مردم تشکر کنند که اینقدر عزت مند هستند.

حجت الاسلام پناهیان افزود: مردم ما در گذشته نسبت به تعرض و جنایات رژیم آل سعود در قبال مردم یمن صبر کردند و در ارتباط با فاجعه منا نیز از خود گذشتگی نشان دادند و این ها به پای روابط بین الملل گذاشتند، اما مردم در این موضوع دیگر صبرشان لبریز شده و دولت مردان باید مصلحت های واقعی و خیالی را کنار بگذارند و جواب دندان شکنی به آل سعود دهند.

وی با عنوان اینکه ما دوست داریم دولت ما در مقابل کشورهای خارجی و دشمنان عزت مند باشد و در تاریخ چهره ماندگاری به جای بگذارد، تصریح کرد: وزارت امور خارجه باید بر سه اصل مصلحت، حکمت و عزت رفتار کنند؛ مردم ما امروز احساس می کنند عزتشان لکه دار شده و با دولتی که در پایان عمر آن است چرا باید آنقدر مماشات شود.

حجت الاسلام پناهیان با اشاره به اینکه ما آنقدر ضعیف رفتار کردیم تا رژیم آل سعود ارتباط خود را با ما قطع کرد، اظهار داشت: مردم انتظار دارند قاطع ترین برخورد با رژیم آل سعود انجام شود. آل سعود که درباره سفارت عربستان و کنسول گری آن به وجود آمد حادثه غلطی بود و تردیدی وجود دارد که دستانی قصد تخریب چهره اسلام را دارند و می خواهند اسلام را زیر سوال ببرند و دولت مردان زمینه فروآمدن خشم مردم را فراهم کنند.

وی بیان داشت: کشور ما بیشترین کشته را در حادثه منا داده است و انتظار ندارند در برابر چنین دولتی کوتاه بیاییم. کسانی که دموکراسی خواه و اهل حقوق بشر هستند چرا در برابر آل سعود سکوت می کنند و در روزنامه ها و صحبت های خود حکومت آل سعود را محکوم نمی کنند.

حجت الاسلام پناهیان با بیان اینکه آزادی غرب زده ها دروغی بیش نیست، عنوان کرد: برخی غرب زده ها امروز پشتیبان رژیم آل سعود هستند و امیدواریم همراه با رژیم آل سعود نابود شوند.

وی تاکید کرد: مظلومان جهان ایران را پناهگاه خود می دانند و مسلمانان منطقه و مردم جهان انتظار برخورد مقتدرانه با رژیم آل سعود را دارند.

وی در ادامه گفت: دولت ما ساده اندیش است؛ نباید کسی درباره دولت ما تصور کند که ساده انگار است و برخورد دولت مردان نشان داد نمی توان آل سعود را با برخورد مهربانانه به راه آورد و آن ها باید پاسخگوی عزت از دست رفته مسلمانان باشند.

حجت الاسلام پناهیان خاطرنشان کرد: عزت آن است که در قلب مردم جهان احساس شود. ما امیدواریم دولتمردان نمایندگان زمینه عزت مردم را فراهم کنند چون ما مملکتی هستیم که باید عزت منطقه را ایجاد کنیم.

 

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها