امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154434
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 386
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ عبدالرحمن بن عبدالعزیز السدیس از شیوخ وهابیت که عنوان رئیس کل امور مسجدالحرام و حرم مطهر نبوی (صلی الله علیه و آله) ...


تصمیم قطع روابط با ایران را تاریخ با طلا ثبت خواهد کرد!به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیخ عبدالرحمن بن عبدالعزیز السدیس از شیوخ وهابیت که عنوان رئیس کل امور مسجدالحرام و حرم مطهر نبوی (صلی الله علیه و آله) را یدک می‌کشد و گاهی هم به عنوان خطیب جمعه این اماکن مقدس به تبلیغ و توجیه سیاست‌ها و اقدامات رژیم آل سعود می‌پردازد و تریبون نماز جمعه را  عملا به تمجید از این رژیم تبدیل کرده است، در تازه‌ترین خوش‌خدمتی کاهنان وهابی گفته است : تصمیم پادشاهی سعودی در قطع روابط دیپلماتیک با ایران را تاریخ با طلا ثبت خواهد کرد.

وی در بیانیه‌ای ادعا کرده است تصمیم پادشاهی در قطع روابط با ایران، تصمیم شجاعانه و قاطعانه است، این موضع تاکید کرد که خشونت،‌تروریسم، ظلم، تجاوز، خونریزی و تخریب اموال و دارایی‌ها نباید رخ دهد و همچنین باید ظالم را سر جایش نشاند و چنین مواضع قاطعانه و شجاعانه‌ای باید استمرار داشته باشد تا متجاوز و ظالم را بازداشت و مظلوم را یاری کرد و امنیت و ثبات برای همه محقق شود.

شیخ دربار آل سعود مدعی شد موضع پادشاهی سعودی با صبر و تحمل آراسته شده بود، تا این‌که این موضع شجاعانه که عین صواب و درستی و حقیقت است، اتخاذ شد.

السدیس ادعا کرد این تصمیم، یک تصمیم تاریخی و موضع مثبت است که در پرونده پادشاهی عربستان که مملو از مواضع تاریخی و استثنایی است، ثبت می‌شود، این موضع همچنین برخاسته از سیاست شرعی و مقاصد و منافع عالی برای دفع بهانه‌ها و ضررهاست.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار