امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154455
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۴
تعداد بازدید: 375
به گزارش «پیروان مــوعــود»، منابعی که خواستند به خاطر مسائل امنیتی، نامشان ذکر نشود، تاکید کردند اطلاعات اولیه که به دست خانواده شهید شیخ نمر باقر ...


افشای شکنجه شهید النمر به دست بن سلمان پیش از اعدامبه گزارش «پیروان مــوعــود»، منابعی که خواستند به خاطر مسائل امنیتی، نامشان ذکر نشود، تاکید کردند اطلاعات اولیه که به دست خانواده شهید شیخ نمر باقر النمر رسیده  تاکید می‌کند که محمد بن سلمان جانشین ولیعهد سعودی شخصا بر عملیات اعدام شیخ النمر نظارت داشته و همچنین وی به شکنجه شیخ النمر اقدام کرده و دست و پایش را پیش از اجرای حکم شکسته است.

خانواده شیخ النمر تاکید کردند مقامات سعودی، شهید النمر را در ریاض در کنار یک گورستان متروکه و قبوری که برخی از اعدام شدگان شبکه القاعده در آن دفن شده اند، به خاک سپرده اند. رژیم سعودی خانواده النمر را تهدید کرده است که از گفت‌وگو با رسانه‌ها در این رابطه خودداری کنند.

در این زمینه محمد النمر برادر شیخ النمر گفته است خودداری رژیم از تحویل پیکر شهید النمر به خانواده‌اش، فاجعه دیگری به شمار می‌رود.

از سوی دیگر شبکه النباء از برگزاری تظاهرات گسترده در شهرک القدیح در استان قطیف عربستان در محکومیت جنایت اعدام شیخ شهید النمر خبر داده است.

نظامیان رژیم سعودی همچنین یکی از جوانان معترض شیعی را به ضرب گلوله به شهادت رساندند، یک کودک هم در این حملات زخمی شده است.

موج تظاهرات و اعتراضات در شرق عربستان همزمان با دیگر مناطق جهان اسلام در پی جنایت آل سعود در به شهادت رساندن شیخ النمر همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها