امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15449
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۶
تعداد بازدید: 83
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی والبیال تیم ملی ایران در سومین مسابقه خود در ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ در بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ جهانی والبیال تیم ملی ایران در سومین مسابقه خود در ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی به مصاف صربستان رفت.

صربستان در این دیدار موفق شد با نتیجه نزدیک سه بر دو ایران را شکست دهد.

ایران در این دیدار با ترکیب اولیه سعید معروف، محمد موسوی، آرمین شکری، فرهاد قائمی، حمزه زرینی، امیر غفور و فرهاد ظریف به میدان رفت.

در گیم اول این مسابقه با وجود این که ایران بازی خوبی از خود ارائه داد صربستان در نهایت توانست با حساب 26 بر 24 به برتری برسد.

در گیم دوم ایران ابتدا از حریف خود پیش فتاد و اختلافی 6 امتیازی ایجاد کرد اما در ادامه صربستان این فاصله را جبران کرد تا بازی با حساسیت بیشتری دنبال شود. در نهایت ایران این گیم را نیز با نتیجه 26 بر 24 به حریف خود واگذار کرد.

در گیم سوم این دیدار صربستان ابتدا از ایران پیش افتاد اما در ادامه تلاش بازیکنان باعث شد تا در این گیم در نهایت از حریف خود با اختلاف زیادی پیش بیافتند. شاگردان ولاسکو در این گیم 25 بر 17 حریف خود را شکست دادند.

در گیم چهارم با توجه به پیروزی ایران در گیم سوم با روحیه ای که شاگردان ولاسکو به دست آوردند از همان ابتدا بازی را با قدرت آغاز کردند. ایران از همان ابتدا از حریف خود پیش افتاد تا اینکه در نهایت با نتیجه 25 بر 14 به پیروزی رسیدند تا نتیجه بازی در گیم پنجم مشخص شود.

ایران در گیم آخر از حریف خود شکست خورد تا در نهایت بازیده میدان شود. ایران این گیم را 19 بر 17 باخت و با این نتیجه تنها یک امتیاز گرفت.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار