امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154497
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۰۱
تعداد بازدید: 364
به مناسبت اربعین شهدای نبویون؛
چهل روز پیش بود که فضای سیستان و بلوچستان سرشار از بوی عشاق اسلام ناب محمدی شد.

به مناسبت اربعین شهدای نبویون؛

به گزارش پیروان موعود به نقل از عصر هامون، چهل روز پیش بود که فضای شهر بوی دیگری داشت بوی آشنایانی از قبیله عشق، از همان هایی که سربند دفاع از اسلام را نه تنها برای خود بستند، بلکه گره ای هم به سربند عصای پیری شان زدند تا پرچم اسلام بر زمین نیفتد.
همان هایی که آمدند پیکر سلمان هایشان را به مادر دادند و دوباره به صف مدافعان اسلام در سوریه پیوستند.
آری چهل روز پیش بود که سرزمین دریا و کویر میزبان صاحبخانه هایی بود که راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل شده بودند، چهل روز پیش بود که پیکر مطهر ۷ مجاهد بلوچی که برای دفاع از اسلام ناب محمدی و خط مقاومت در برابر استکبار و صهیونیسم بین الملل داوطلبانه به خط مقدم مبارزه در سرزمین سوریه شتافته بودند وارد استان شد تا به همه بگوید شیعه و سنی مستحکم تر از گذشته در برابر دشمنان اسلام ایستاده اند تا خدشه ای به اسلام ناب محمدی وارد نشود.
تاریخ می آید و می رود و رشادت و جوانمردی از دل مردان و زنان این سرزمین زدوده نمی شود گویی همواره آماده دفاع از اسلام هستند.

مادر شهید: خوشحالم که فرزندم در راه خدا به شهادت رسیده است 
ماه بی بی بامری مادر شهید نظر محمد بامری پس از شهادت فرزندش گفت که چند سال پیش و در دوران دفاع مقدس که صدام بعثی به کشور اسلامی ما حمله کرد جوانانی از سراسر ایران به دفاع از کشور اسلامی مان به دفاع رفتند، آن زمان پسرم نظر تنها ۳ سال داشت، ولی الان که این گروه های تروریستی و تکفیری به حرم حضرت زینب (س) حمله کرده و مسلمانان را به قتل می رسانند پسرم را برای دفاع از اسلام فرستادم.
وی گفته بود که: من هیچ ناراحتی ندارم که فرزندم شهید شده، چه چیزی بهتر از شهادت در راه خدا، من ۵ فرزند پسر دارم آنها را هم در دفاع از اسلام اعزام میکنم تا در این راه به شهادت برسند. 

همسر شهید: پسر نوجوانم را هم جهت دفاع از اسلام و مبارزه با گروه های صهیونیستی به سوریه اعزام می کنم
زهرا بامری همسر شهید گفت: همسرم از زمانی که جنایات داعش را در سوریه و عراق می دید می گفت من هم می خواهم برای دفاع از مسلمانان به سوریه بروم و از اسلام در برابر گروه های تکفیری دفاع کنم، گرچه در زمان دفاع مقدس من ۲، ۳ساله بودم و نتوانسته به جبهه های حق علیه باطل بروم ولی حالا که می توانم بروم و در دفاع از اسلام به شهادت برسم. همسر شهید نظر محمد بامری تشریح کرد: خوشحالم که  همسرم در دفاع از اسلام شهید شده است، به کوری چشم دشمنان اسلام می گویم و بدانند که من تنها پسر ۱۶ ساله ام هادی را در دفاع از اسلام و مبارزه با گروه های تکفیری و صهیونیستی به سوریه اعزام می کنم تا او هم مانند پدرش در راه اسلام به شهادت برسد.

تک تیرانداز اهل سنت اجازه فرزند را از مادر گرفت 
"پندوک برجسته" پدر شهید برجسته با اشاره به حضورش در جنگ 8 ساله دفاع مقدس و عملیات های مهران و فاو، می گوید: روزی که بار سفر بستم فرزندم سلمان هم پیشقدم شد و خواست او را هم با خود ببرم که مانع نشدم و از حرفش استقبال کردم اما همسرم گفت یا خودت برو یا سلمان را بگذار برود، هر دو با هم نروید.
او ادامه می دهد: همسرم را آرام کرده و گفتم دوست داری روزی داعشی ها وارد خانه ما شوند و فرزندت را جلویت سر ببرند و آزارش دهند؟ و چیزی از اسلام باقی نماند؟ بگذار برویم از شما و اسلام دفاع کنیم اگر آمدیم که با خوشی باز هم در کنار هم زندگی می کنیم اما اگر باز نگشتیم خوشحال باش که همسرت در راه رضای خدا و دفاع از اسلام رفت و شهید شد.
این مدافع اسلام با بیان اینکه داعشی ها مسلمان نیستند و کافرند، ادامه می دهد: 7 نفر از همرزمان اهل سنت که با ما بودند در عملیات های مختلف شهید شدند همه آنها برای رضای خدا آمده بودند و به امید خدا شهید شدند، پسر من نیز به عشق شهادت در راه اسلام آمد و اکنون نیز به آرزویش رسیده است.

پدر شهید: اگر چندین پسر داشتم باز هم برای مبارزه با داعش آن ها را به سوریه می بردم 
این پدر شهید با بیان اینکه زن و فرزند سوری ها آواره و خانه و کاشانه خود را رها کرده بودند، اضافه کرد: این مشکل ممکن است برای ما هم پیش بیاید سوری ها مسلمان هستند برادر باید هوای برادرش را داشته باشد و الان وقت جهاد است و مسلمانان باید دست به دست هم دهند تا داعش را نابود کنند.
او سینه را سپر می کند و می گوید: اگر چندین پسر داشتم باز هم برای مبارزه با داعش آن ها را به سوریه می بردم تا با این کافر ها مبارزه کنند اما فرزند دیگرم 7 ساله است و نمی توانم او را با خود برای مبارزه در راه خدا و امنیت کشور و اسلام ببرم.

به گزارش عصر هامون، به مناسبت اربعین شهدای دفاع از اسلام صبح امروز مراسمی جهت یادبود این شهداء در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار می شود.
انتهای پیام/گ

برچسب ها:
آخرین اخبار