امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154554
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۲۹
تعداد بازدید: 306
به گزارش «پیروان مــوعــود»، پس از اعدام شیخ نمر و تعدادی از شیعیان توسط حکومت آل سعود و محکومیت گسترده این اقدام از سوی جهانیان، شبکه های وهابی به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، پس از اعدام شیخ نمر و تعدادی از شیعیان توسط حکومت آل سعود و محکومیت گسترده این اقدام از سوی جهانیان، شبکه های وهابی به حمایت از این جنایت پرداخته و به بلندگویی برای تبلیغ این خاندان تروریستی تبدیل شده اند.
 
این شبکه های ماهواره ای بدون در نظر گرفتن اعتراضات مسلمانان جهان و حتی با نادیده گرفتن دیدگاه علمای اهل سنت ایران در محکومیت این اقدام، اعدام او را امری پسندیده و در راستای اسلام و قرآن قلمداد می کنند!

این شبکه های وهابی، برای بررسی پرونده اعدام شیخ نمر، از شخصیت های تندرو عربستانی دعوت نموده و آنان نیز افزون بر سیاه نمایی درباره شیخ نمر، به فتنه افکنی پرداخته و از کشورهای اسلامی خواستند رابطه خود را با ایران قطع کنند.

این شبکه های تکفیری، پا را فراتر گذاشته و شیخ نمر را «مفسد فی الارض» که «در میدان نبرد دستگیر شد» معرفی کرده و اعدام او را خدمتی به جهان تشیع نشان دادند!

ناگفته نماند عربستان سعودی با تاسیس شبکه های ماهواره ای عربی و فارسی زبان، به ترویج افکار و اندیشه های تکفیری خود مشغول می باشد و بودجه هایی که به این شبکه ها تزریق می شود، مانع از بیان حقیقت از سوی عوامل این شبکه ها می شود.

قابل یادآوری است که در ماجرای تجاوز ماموران سعودی در فرودگاه جده و فاجعه منا نیز این شبکه ها به دفاع تمام قد از اقدامات جنایت بار آل سعود پرداختند و بدین سبب، وابستگی خود به آل سعود را به نمایش گذاشتند.

var s1 = new SWFObject('/media/player/flvplayer.swf','single','400','300','7');s1.addParam('allowfullscreen','true');s1.addVariable('file','/files/fa/news/1394/10/17/120351_291.flv');s1.addParam('menu','false');s1.addVariable('width','400');s1.addVariable('height','300');s1.write('player1452148483362');دانلود فیلم


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها