امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۶:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154565
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 206
به گزارش «پیروان مــوعــود»، همسر معارض آل سعود از قطع شدن تمام کانال‌های ارتباطی با وی و افزایش نگرانی از وخامت وضع جسمانی‌اش در پی آغاز اعتصاب غذا ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، همسر معارض آل سعود از قطع شدن تمام کانال‌های ارتباطی با وی و افزایش نگرانی از وخامت وضع جسمانی‌اش در پی آغاز اعتصاب غذا خبر داد.

 انصاف حیدر همسر رائف بدوی وبلاگ نویس مخالف آل سعود تاکید کرد تماس‌ها با همسرش از چند ماه پیش که به زندان جدید منتقل شد، قطع شده است.

وی در گفت‌وگو با دویچه وله تاکید کرد چند هفته‌ای می‌شود که دیگر خبری از همسرش ندارد. یک روز پیش از انتقال به زندان جدید، متوجه شدم که رائف شروع به اعتصاب غذا کرده است.

انصاف حیدر افزود بارها تاکید کردم که وضع جسمانی همسر خیلی بد است چه از نظر جسمانی یا روانی، وضع بسیار بدی دارد و از سه هفته پیش تا کنون هیچ تماسی با او نداشته ام و گمان می‌کنم که وضع سلامتی‌اش خیلی بد است با این حال امیدوارم که وضع جسمانی‌اش با ثبات باشد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره واکنش رائف بدوی به حمایت‌های بین المللی از وی گفت قطعا این حمایت‌ها اهمیت بالایی برای رائف از نقطه نظر روانی نیز دارد و یک انگیزه معنوی برای وی است که بداند میزان حمایت‌ها از وی بالاست و او تنها نیست و این مسئله که بداند همه مردم در کنارش هستند و خواستار آزادی‌اش شده‌اند، به او امید می‌بخشد.

همسر وبلاگ نویس زندانی در زندان‌های آل سعود بر ادامه فشار افکارعمومی و تلاش‌های دیپلماتیک برای وادار کردن آل سعود به آزادی وی تاکید می‌کند و می‌گوید امیدوارم که دولت‌ها تلاش‌های بیشتری برای آزادی رائف انجام دهند، تلاش‌هایشان را افزایش دهند تا ما بتوانیم به همراه یکدیگر در کانادا باشیم، از حمایت‌ها و اعتراضات هفتگی در بسیاری از کشورهای جهان برای آزادی رائف تشکر می‌کنم و امیدوارم این حمایت‌ها ادامه داشته باشد تا همچنان امید و شجاعت برای ادامه مقاومت باقی بماند.

بدوی در سال 2014 میلادی به نقض قوانین رژیم عربستان سعودی متهم شد و دادگاه عربستان سعودی وی را به 10 سال زندان و تحمل یک هزار ضربه شلاق محکوم کرد.

اجرای اولین مرحله از حکم ضربات شلاق در ماه ژانویه، انتقاد و اعتراض شدید جهانی به نقض حقوق بشر در عربستان سعودی را در پی داشت.

انصاف حیدر به همراه سه فرزندش در کانادا زندگی می کند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها