امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154585
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 433
به گزارش پیروان مــوعــود، سرکرده‌های گروههای تروریستی در جنوب سوریه ساعات گذشته نشستی برای بررسی دلایل شکستهای اخیرشان در شهر شیخ مسکین واقع در ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سرکرده‌های گروههای تروریستی در جنوب سوریه ساعات گذشته نشستی برای بررسی دلایل شکستهای اخیرشان در شهر شیخ مسکین واقع در حومه شمالی شهر درعا برگزار کردند.

این سرکرده‌ها اعلام کردند با توجه به اینکه حملات به مواضع ارتش سوریه در شهر شیخ مسکین نیروهای آنها را فرسایش داده، حملات خود به این شهر را متوقف می کنند.ارتش سوریه چند روز پیش با به دست گرفتن کنترل 60 درصد شیخ مسکین، تروریستها را غافلگیر کرد.

گروههای تروریستی برای بازپس گیری مواضعشان 6 بار متوالی به مواضع ارتش سوریه در شیخ مسکین حمله کردند اما علی رغم اینکه  امکانات تسلیحاتی و مهماتی بسیار زیادی داشتند اما تلاشهایشان ثمره ای جز شکست نداشت.

 در خلال 48 ساعت گذشته 23 تروریست کشته و 87 نفر نیز زخمی شدند. همچنین سه دستگاه تانک ، چندین دستگاه خودروی زرهی، دو سکوی پرتاب ضد موشک و یک خمپاره انداز آنها منهدم شد.

همچنین ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی، 37 نفر از تروریستها را در داخل "حاره البجابجه" و "الجمرک القدیم" واقع در منطقه درعا البلد در شهر درعا به هلاکت رسانده و  6 خودروی زرهی آنها را منهدم کردند.

در حومه لاذقیه در غرب سوریه نیز ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی بعد از درگیری های شدید با گروه تروریستی النصره، کنترل کامل تپه "الجوبه" و ارتفاعات "1023" در نزدیکی منطقه "عرافیت" را به کنترل خود در آورد و شماری از تروریستها را به هلاکت رساند یا زخمی کرد.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها