امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154630
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 281
به گزارش «پیروان مــوعــود»، بنابر توافق انجام شده، نیروی پلیس بزرگترین شهر آمریکا موافقت کرد تا با اتخاذ تدابیر حفاظتی، از انجام جاسوسی از مسلمانان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، بنابر توافق انجام شده، نیروی پلیس بزرگترین شهر آمریکا موافقت کرد تا با اتخاذ تدابیر حفاظتی، از انجام جاسوسی از مسلمانان تنها بر مبنای دین آن‌ها خودداری کند.

پلیس نیویورک همچنین موافقت کرد تا با ایجاد یک دیده‌بان مدنی مستقل، فعالیت‌های مقابله با تروریسم اداره پلیس نیویورک مورد نظارت قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که اقدامات پلیس منطبق با قانون اساسی و هماهنگ با این توافق است.

حنا شمسی، مدیر پروژه امنیت ملی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا، در بیانیه‌ای اعلام کرد که این توافقی برای مسلمانان نیویورک و همه شهروندان نیویورکی است که حق دارند آزادانه و بدون جاسوسی تبعیض‌آمیز پلیس، زندگی و بدون ترس به اعتقادات دینی خود عمل کنند.

 اجرای این توافق منوط به تأیید از سوی یک دادگاه فدرال آمریکا است.

بیل دبلاسیو، شهردار نیویورک در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد: ما موظف به تقویت ارتباطات میان نهادها و جمعیت‌های دینی هستیم تا همه شهروندان احساس امنیت و احترام کنند.

 دبلاسیو پس از بر عهده گرفتن مسؤولیت شهرداری نیویورک در سال 2014، گفته بود به برنامه بحث‌برانگیز جاسوسی از مسلمانان از سوی پلیس خاتمه می‌دهد.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها