امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154640
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۳۸
تعداد بازدید: 188
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یکی روزنامه غربی نوشت جمعیت مسلمانان در آمریکا در سال 2050 به بیش از 8 میلیون نفر خواهد رسید. روزنامه آمریکایی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یکی روزنامه غربی نوشت جمعیت مسلمانان در آمریکا در سال 2050 به بیش از 8 میلیون نفر خواهد رسید.

 روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در گزارشی نوشت: بر اساس تحقیقات و گزارشی های بدست آمده و به خصوص تحقیقات و نظر سنجی موسسه پیو، تخمین ها حاکی از این است که جمعیت مسلمانان در آمریکا که اکنون 3.3 میلیون نفر است، در سال 2050 به بیش از 8 میلیون نفر خواهد رسید.

این روزنامه آمریکایی افزود: اکنون بحث های زیادی در مورد مهاجرات مسلمانان به آمریکا می شود اما هنوز کسی جواب درستی برای آن پیدا نکرده است و مهمتر از همه اینکه مرکز آمار درآمریکا نیز اطلاع دقیقی از شمار مسلمانان را ندارد. تحقیقات اخیر نشان داده است که جمعیت مسلمانان در آمریکا بسیار سریع تر از جمعیت هندو ها و یهودی ها رشد کند و پیش بینی می شود جمعیت مسلمان به حدی رشد کند که در سال 2040 آنها بعد از دین مسیحیت، دومین دین از لحاظ تعداد جمعیت در آمریکا شناخته شوند.

علاوه بر این به طور کلی اکثریت تعداد مسلمانان در آمریکا جوان هستند و بزودی آنها با تولید مثل می توانند جمعیت خود را افزایش بدهند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها