امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154643
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 212
به گزارش «پیروان مــوعــود»، گروه تروریستی تکفیری احرارالشام با حمله به زندان مرکزی شهر ادلب تعدادی از اسرای گروه تروریستی تکفیری داعش را ربوده و پس ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، گروه تروریستی تکفیری احرارالشام با حمله به زندان مرکزی شهر ادلب تعدادی از اسرای گروه تروریستی تکفیری داعش را ربوده و پس از انتقال به میدان مرکزی شهر اعدام میدانی کرده است.

گروه تروریستی تکفیری احرارالشام با حمله به زندان مرکزی شهر ادلب تعدادی از اسرای گروه تروریستی تکفیری داعش را ربوده و پس از انتقال به میدان مرکزی شهر اعدام میدانی کرده است. بنابر گزارشهای رسانه های حامی تروریستها، این حمله از سوی فرمانده گروه احرارالشام در شهر ادلب صورت گرفته که از 10 ماه پیش با هدایت ترکیه توسط گروههای زیر مجموعه شبکه تروریستی بین الملل القاعده اشغال شده است.

اعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویراعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویر

حسب اطلاعات منتشر شده، این اسرا شامل گروهی از جوانان اهل سنت ساکن شهر ادلب و مناطق حاشیه آن بوده اند که از زمان سیطره القاعده بر آن به اتهام هواداری داعش شناسایی، دستگیر و در زندان تحت مدیریت گروه تروریستی تکفیری "جندالاقصی" (تروریستهای سعودی، چچنی، ازبک، قطری، لیبیایی و مغربی) نگهداری می شدند. در هیمن رابطه ائتلاف تروریستی جیش الفتح به رهبری القاعده با انتشار بیانیه ای رسمی ضمن محکومیت اقدام احرارالشام در اعدام میدانی اسرای داعش خواستار برخورد با این موضوع شده است.

اعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویر

اعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویر

اعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویر

اعدام میدانی اسرای داعش توسط احرارالشام+تصاویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها