امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154668
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۵
تعداد بازدید: 233
به گزارش پیروان مــوعــود، سعودی‌ها در این روزها در زمینه ورزش کینه و عداوت خود را در قبال ایران نشان دادند و اعلام کردند که در رقابت‌های ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سعودی‌ها در این روزها در زمینه ورزش کینه و عداوت خود را در قبال ایران نشان دادند و اعلام کردند که در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به ایران نمی‌آیند و باید این دیدارها در کشوری بی‌طرف برگزار شود.

فدراسیون فوتبال عربستان این روزها در وضعیت بحرانی قرار دارد زیرا در این چند روز اخیر دو مسئول بلندپایه فوتبال این کشور به طرز مشکوکی برکنار شده‌اند. این جابه‌جایی قدرت در ارکان ورزش عربستان نشان‌دهنده دخالت مستقیم آل‌سعود در زمینه ورزش است.

بعد از افشاگری که البابطین رئیس مستعفی کمیته انضباطی فدراسیون عربستان انجام داد و گفت که فدراسیون از سیاستمداران تبعیت بی‌چون و چرا می‌کند و از ما این را می‌خواهد که دهانمان را بسته نگه داریم؛ افشاگری دیگری را یکی دیگر از رسانه‌های عربستان اعلام کرد تا مشخص شود در میان هئیت رئیسه فدراسیون فوتبال عربستان اختلاف شدیدی وجود دارد.

نشریه الشرق عربستان از منابع نزدیک به فدراسیون که نخواست اسمش فاش شود اظهار داشت: برخی از اعضا هئیت رئیسه اعتراض شدیدی به رئیس فدراسیون عربستان دارند زیرا فان مارویک سرمربی تیم‌ملی به فان وینکل بلژیکی مدیر فنی تیم‌های ملی عربستان که وظیفه‌اش نظارت بر تمام سطوح تیم‌ملی است اجازه نظارت به تیمش را نمی‌دهد و وظیفه او را محدود کرده است.

این منبع افزود: برخی از هیئت رئیسه به مبلغ قرارداد فان مارویک سرمربی تیم‌ملی اعتراض شدید دارند زیرا هنوز هم مشخص نیست و به صورت پنهانی بوده است. همچنین به قرارداد هاوارد وب داور مشهور اروپایی که امسال به عنوان مدیر کمیته داوران فدراسیون عربستان فعالیت می‌کند اعتراض دارند زیرا مبلغ قرارداد آن هم پنهان مانده و هنوز مشخص نشده است.

این اعتراضات شدید نشان می‌دهد که بسیاری از مسائل در فوتبال عربستان در پشت پرده رقم می‌خورد و دخالت‌های زیادی از خارج می‌شود که حتی اعتراض هیئت رئیسه را برانگیخته است.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها