امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154675
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 232
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در قم، این مرجع تقلید در دیدار حجت الاسلام اکرم الکعبی، دبیر کل مقاومت اسلامی نجباء عراق، با اشاره به پیشرفت‌های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در قم، این مرجع تقلید در دیدار حجت الاسلام اکرم الکعبی، دبیر کل مقاومت اسلامی نجباء عراق، با اشاره به پیشرفت‌های گروه‌های مقاومت در عراق و سوریه اظهار داشت: از اینکه اخبار پیشرفت گروههای مقاومت در عراق و سوریه را می شنویم بسیار خوشحال هستیم و در مقابل نسبت به جنایاتی که داعش انجام می دهد بسیار متاثریم اما این جنایات نباید گامهای شما را در ایستادگی و مبارزه با دشمنان اسلام سست کند.

او تصریح کرد: همواره باید جلوی کشور‌های پشتیبان داعش و تکفیر گرفته شود و هیچ‌گاه نباید از مقاومت و ایستادگی خسته شوید.

اکرم الکعبی دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء عراق هم در سخنانی اظهار داشت: اتفاقات خوبی در سوریه افتاده و پیشرفتهای خوبی در زمینه جنگ با تکفیری ها در سال گذشته و نیز امسال داشته ایم.

او تصریح کرد: در حال حاضر، دو شهر شیعه نشین در سوریه در محاصره تکفیری ها قرار دارد و ما در پی آن هستیم که با سازماندهی عملیات، این دو شهر را از دست آنها نجات دهیم.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء عراق با اشاره به محاصره شهر حلب توسط تکفیریها عنوان داشت: کمکهایی که سابقا به شهر حلب می شد از طریق هوایی و هلی کوپتر بود اما در حال حاضر ارسال کمک از طریق هوایی هم امکان ندارد و ۲۰۰۰نفر در آنجا در محاصره هستند.

او با اشاره به محاصره دو شهر فوعه و کفریا گفت: بیماری ها و دردسر و مشکلات مردم بیشتر شده و به دلیل شرایط آب و هوا شرایط سخت‌تر شده است و علاوه بر این گروه‌های تکفیری در حال بمباران مردم بی‌گناه این دو شهر هستند و تعداد زیادی از مردم مجروح شدند لذا قرار شد نیروهای مقاومت به سمت این دو شهر بروند تا محاصره آن شکسته شود.

الکعبی ادامه داد: ۹۰ درصد ساکنان این دو شهر را سادات تشکیل می‌دهند؛ در هر صورت به دلیل مساحت زیاد این دو شهر موفق به شکستن محاصره نشده ایم اما همچنان به تلاش خود برای نجات مردمان آن ادامه می دهیم چون اگر مردم در بمباران کشته نشوند بر اثر بیماری و سرما کشته می‌شوند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها