امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154677
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۳۷
تعداد بازدید: 222
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رزمندگان جنبش انصارالله یمن در جدید ترین حملات خود، تعدادی از عناصر مزدور طرفدار رئیس جمهور مستعفی یمن در شهر "عدن” را ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رزمندگان جنبش انصارالله یمن در جدید ترین حملات خود، تعدادی از عناصر مزدور طرفدار رئیس جمهور مستعفی یمن در شهر "عدن” را به هلاکت رساندند.

در تصاویری که از اجساد این عناصر مزدور گرفته شده است، آنچه خود نمایی می کند، دینارهای سعودی است که در اطراف اجساد آنان قرار دارد و یا از لباس های آنان بیرون زده است.

عربستان سعودی از بدو فرار «عبد ربه منصور هادی» از این کشور، او را به سمت خود فراخواند و در عربستان پناه داد و با او نقشه حمله به مردم بی دفاع یمن را طرح ریزی کرد.

رژیم آل سعود در این راستا از هیچ جنایتی دریغ نکرد و از سوی دیگر با تقویت مالی و تسلیحاتی عناصر مزدور داخلی، و نیز عناصر داعش در جنوب یمن، به ایجاد جنگ فرقه ای و تفرقه در داخل این کشور دامن زد.

همچنین ارتش این کشور که در مبارزه زمینی با رزمندگان کمیته های مردمی و جنبش انصارالله، توفیق چندانی کسب نکرده، بلکه حتی مناطقی از جنوب خاک عربستان را نیز از دست دادند، با تشدید حملات هوایی خود، مردم مظلوم و بی دفاع یمن را آماج حملات قرار دارند.

در این حملات هوایی، چندین بار از موشک های ممنوعه همچون بمب های خوشه ای استفاده شد که همین امر سبب صدور بیانیه از سوی سازمان ملل و دیگر سازمان های خفته زیربط علیه رژیم منحوس ال سعود شد.

دینارهای سعودی در اطراف عناصر مزدور+ تصویر

دینارهای سعودی در اطراف عناصر مزدور+ تصویر

دینارهای سعودی در اطراف عناصر مزدور+ تصویر

دینارهای سعودی در اطراف عناصر مزدور+ تصویر


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار