امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۴:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154681
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۱:۴۲
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (وابسته به اخوان المسلمین و القاعده) شب گذشته در شمال سوریه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (وابسته به اخوان المسلمین و القاعده) شب گذشته در شمال سوریه ترور شد. بنابر گزارش منابع رسانه ای سوری، این فرد با نام مستعار "ابوطالب ابلین" شب گذشته در حین تردد در مسیر جاده ارتباطی دو روستای کفرحایا - الرامی واقع در منطقه "جبل الزاویه" در غرب استان شمالی ادلب هدف حمله قرار گرفته و بشدت مجروح شده است.

بنابر گزارشهای منتشره، ترور این فرمانده ارشد تروریستها از طریق انفجار بمب کنار جاده ای به وزن 15 کیلوگرم صورت گرفته که از اثر انفجار آن خودروی حامل وی و همراهانش بشدت آسیب دیده است. گفته می شود که ابوطالب ابلین برای ادامه مداوا به بیمارستانهای ترکیه منتقل شده است. گروه تروریستی تکفیری احرارالشام پس از داعش و جبهه النصره، سومین گروه زیر محموعه شبکه تروریستی بین المللی القاعده در سوریه از نظر در اختیار داشتن تسلیحات و نیروی نظامی بشمار می آید. طی یکسال گذشته دهها تن از فرماندهان و اعضای این گروه در تسویه حسابهای داخلی میان تروریستها هدف ترور قرار گرفته و به هلاکت رسیده اند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها