امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154693
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۱۳
تعداد بازدید: 243
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نخستین بار در کشور، دانشجویان دختر به عتبات عالیات اعزام می شوند.سعید اوحدی روز یکشنبه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نخستین بار در کشور، دانشجویان دختر به عتبات عالیات اعزام می شوند.

سعید اوحدی روز یکشنبه افزود: در دور چهاردهم ثبت نام عتبات دانشجویی حدود 350 هزار نفر از دانشجویان ثبت نام کردند که 50 هزار نفرشان به قید قرعه به عتبات عالیات مشرف می شوند.

وی اضافه کرد: عزیمت دانشجویان دختر به عتبات عالیات از هفته آینده آغاز می شود.
وی با اشاره به اینکه طرح اعزام دانشجویان دختر با هماهنگی سازمان حج و زیارت، شبکه بانکی و ستاد عتبات دانشجویی انجام می شود، افزود: 10 هزار دانشجوی دختر در چهاردهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات اعزام می شوند.
وی افزود: برای تامین تسهیلات سفر زیارتی دانشجویان و دانش آموزان مذاکراتی با شبکه بانکی کشور انجام و تفاهمنامه ای نیز در این زمینه امضاء شده است.

وی تصریح کرد: 25 هزار فقره وام 10 میلیون ریالی بدون بهره و کارمزد در اختیار دانشجویان قرار می گیرید که این تسهیلات برای دانش آموزان نیز پیش بینی شده است.
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: سیاست سازمان حج و زیارت توسعه عتبات دانشجویی و دانش آموزی است و این سازمان برای افزایش سهمیه های این گروه ها نیز تمام تلاش خود را بکار می گیرد.
رئیس سازمان حج و زیارت برای دیدار با خانواده های جان باختگان فاجعه منا به شهرضا سفر کرده است.
شهرضا در 80 کیلومتری جنوب اصفهان واقع است.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها