امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154726
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 247
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور بحرین ضمن اعتراف به تیراندازی نیروهایش به حسینیه شیعیان در جزیره «ستره» مدعی شد: تیراندازی به حسینیه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وزارت کشور بحرین ضمن اعتراف به تیراندازی نیروهایش به حسینیه شیعیان در جزیره «ستره» مدعی شد: تیراندازی به حسینیه «المرزوق» اشتباهی صورت گرفت.

 اداره اوقاف جعفری اعلام کرد که در پی برقراری تماس‌هایی با وزارت کشور درباره ماجرای تیرندازی به حسینیه المرزوق در جریره ستره، مسئولان مربوطه گزارش دادند که تیراندازی بامداد دوشنبه (دیروز) به حسینیه به صورت اشتباهی صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش، وزارت کشور بحرین متعهد شد که همه هزینه‌های ناشی از بازسازی خسارت‌های وارده به حسینیه المرزوق را بپردازد.

سرنشینیان یک خودروی مشکی رنگ (از نوع خودروهای نیروهای امنیتی) نزدیک به ساعت 3 بامداد دیروز، با چند گلوله جنگی ساختمان و پنجره‌های حسینیه شیعیان روستای وادیان در روستای ستره را هدف قرار دادند.

بر اساس این گزارش بر اثر اصابت گلوله‌های جنگی، به نمای بیرونی ساختمان، شیشه‌های پنجره‌ها و سقف حسینیه از داخل  آسیب وارد شد.

این گزارش حاکی است که گلوله‌ها پس از شکستن شیشه‌ها در داخل حسینیه پیدا شدند.

شاهدان عینی و فعالان بحرینی تاکید کردند که یکی از اعضای خانواده حاکم در بحرین اقدام به تیراندازی به سوی این حسینیه کرده است. این شخص 50 ساله پیش از این نیز به سوی اماکن مذهبی در شهرک «الهمله» تیراندازی کرده بود.

نظام بحرین از زمان آغاز موج جدید انقلاب فراگیر مردمی علیه خانواده حاکم در تاریخ 14 فوریه 2011 تا کنون از هیچ تلاشی برای سرکوب انقلاب مردمی دریغ نکرده و علاوه بر از کار بیکار کردن انقلابیون، صدها تن از معترضان را زندانی و ده‌ها تن دیگر را به کام مرگ کشانده است. هم اکنون ده‌ها تن از رهبران انقلاب بحرین در زندان‌های آل خلیفه به سر می‌برند

مردم بحرین برای تحقق اهدافشان با برپایی تظاهرات گسترده و مسالمت آمیز ثابت کردند که تا تحقق دموکراسی به اعتراض های خود ادامه می دهند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها