امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154745
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۵۸
تعداد بازدید: 327
به گزارش پیروان مــوعــود، هادی عقیلی درباره وضعیت سپاهان، ناکامی این تیم در نیم فصل اول، شرایط خودش و ... صحبت‌ کرد. او البته  ترجیح داد ...

به گزارش پیروان مــوعــود، هادی عقیلی درباره وضعیت سپاهان، ناکامی این تیم در نیم فصل اول، شرایط خودش و ... صحبت‌ کرد. او البته  ترجیح داد که در خصوص برخی از مسائل سپاهان سکوت کند.

چرا سپاهان در نیم فصل اول در رده نهم قرار گرفت؟

جایگاه سپاهان در جدول نشان می‌دهد که عملکرد خوبی نداشتیم. توجیه کردن را باید کنار بگذاریم. فقط امیدوارم با بازیکنانی که به تیم اضافه خواهند شد، نیم فصل دوم مشکلات را حل کرده و به جایگاه گذشته بازگردیم. مشکل سپاهان به خصوص در خط حمله باید حل شود. تیم ما نیم فصل خوب کار نمی‌کرد و نتیجه هم نگرفت.

فکر می‌کنی بازیکنانی خوبی جذب سپاهان شده‌اند؟

2 بازیکن ما بنابه دلایلی نمی توانستند نیم فصل اول برای سپاهان بازی کنند. «شیمبا» فصل گذشته در خط حمله برای سپاهان تاثیرگذار و یکی از گلزنان تیم بود و حضورش می‌تواند به سپاهان کمک کند. در عین حال مهدی شریفی به دلیل سربازی از سپاهان جدا و برای ما قوز بالا قوز بود. ظاهرا یک بازیکن بوسنیایی جذب تیم شده که هنوز بازی او را ندیده‌ایم. امیدوارم بازیکنانی خوبی به تیم اضافه شوند.

به نظرت سپاهان می‌تواند در جمع 3 تیم بالای جدول قرار بگیرد؟

اگر بخواهیم از واقعیت فوتبال صحبت کنیم، باید گفت که همه چیز شدنی است. درست است که سابقه نداشته که تیم ما بردهای کمی داشته باشد اما در گذشته نشان دادیم که می‌توانیم از این وضعیت خارج شویم و به رده‌های بالا برویم.

از عملکردت در نیم فصل راضی هستی؟

نه. اگر راضی بودم، سپاهان در این جایگاه قرار نمی‌گرفت. از واقعیت نباید فرار کرد، من جزو تیم هستم و همه بازیکنان در این ناکامی مقصر هستند. البته تعطیلات لیگ بیشتر به سپاهان ضربه زد. تا هفته پنجم نتایج خوبی گرفته بودیم اما تعطیلات باعث افت محسوس تیم شد.

چرا مسئولان سپاهان اجازه پیوستن رسول نویدکیا به استقلال را نمی‌دهند؟

اگر «رسول» به استقلال می‌رفت، خیلی ناراحت می‌شدم. چرا این بازیکن باید به استقلال برود؟ او بازیکن خوب، تکنیکی و بی‌حاشیه است و نباید به راحتی او را از دست بدهیم.

خودش دوست دارد به استقلال برود.

مطمئن باشید که خودش هم در ابتدا دوست نداشت به استقلال برود.

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار