امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154760
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۸:۵۶
تعداد بازدید: 180
به گزارش «پیروان مــوعــود»، هزاران نفر از مردم آلمان در راهپیمایی علیه جنبش ضداسلامی پگیدا در شهر لایپزیگ در آلمان شرکت کردند و با در دست‌ داشتن ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، هزاران نفر از مردم آلمان در راهپیمایی علیه جنبش ضداسلامی پگیدا در شهر لایپزیگ در آلمان شرکت کردند و با در دست‌ داشتن شمع‌های روشن، به طول کیلومتر‌ها «زنجیر‌های نور» تشکیل دادند.

پس از راهپیمایی جنبش ضداسلامی پگیدا در آلمان و به آشوب کشیده شدن آن راهپیمایی، عصر دیروز مردم آلمان در اعتراض به این جنبش ضداسلامی تظاهرات کردند.

هزاران نفر از مردم آلمان در راهپیمایی علیه جنبش ضداسلامی پگیدا در شهر لایپزیگ در آلمان شرکت کردند و با در دست‌ داشتن شمع‌های روشن، به طول کیلومتر‌ها «زنجیر‌های نور» تشکیل دادند.

در این تجمع ائتلافی از اتحادیه های کارگری، تجاری، فرهنگی، نهادها و همچنین برخی از احزاب آلمان حضور داشتند و با جنبش بیگانه ستیز پگیدا اعلام مخالفت کردند. به گفته منابع محلی، میانگین 2500 تا 2900 نفر در این راهپیمایی شرکت کرده و با بالا گرفتن شمع‌های روشن خط نوری را تا مرکز شهر ایجاد کرده بودند. این درحالی بود که به گفته پلیس، همین تعداد طرفداران پگیدا در سمت دیگر شهر تظاهرات براه انداخته بودند.

به گفته سخنگوی پلیس عده‌ای از اراذل و اوباش قصد برهم زدن آرامش و شکستن پنجره مغازه‌ها را داشته‌اند اما خوشبختانه تظاهرات بدون ایجاد مشکل برگزار شده بود. روز یکشنبه نیز پلیس آلمان مجبور به بهم زدن تظاهرات افراط‌گرایان راست‌گرا و جنبش ضدمهاجران پگیدا شده بود.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها