امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154785
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۸
تعداد بازدید: 318
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز رصد اسلام‌هراسی وابسته به دارالفتوای مصر اعلام کرد: پژوهشی جدید نشان می‌دهد که 55% دانش‌آموزان مسلمان شامل گروه سنی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز رصد اسلام‌هراسی وابسته به دارالفتوای مصر اعلام کرد: پژوهشی جدید نشان می‌دهد که 55% دانش‌آموزان مسلمان شامل گروه سنی (11 تا 18 سال) در ایالت کالیفرنیا آمریکا به‌خاطر گرایش دینی در معرض آزار و اذیت و تبعیض قرار گرفته‌اند.

در این گزارش آمده است: معلمان و کارمندان مدارس عامل 20% از این حوادث بوده‌اند.

مرکز رصد اسلام‌هراسی وابسته به دارالفتوای مصر در ادامه از بخشنامه وزارت آموزش آمریکا به مؤسسات آموزشی این کشور که در آن بر ایجاد محیطی مناسب و مطلوب برای دانش‌آموزان تأکید شده است، تمجید کرد.

این مرکز اعلام کرد: وزارت آموزش آمریکا در این بخشنامه از مدارس و مؤسسات آموزشی این کشور خواسته که با توجه به شرایط و حوادث تروریستی در آمریکا که به ناحق به اسلام نسبت داده می‌شود و نیز جنایت‌های ناشی از تنفر علیه مسلمانان، فضایی مناسب و مطلوب برای دانش‌آموزان فراهم کنند.

مرکز رصد اسلام‌هراسی مصر بیان کرد: بخشنامه وزارت آموزش آمریکا به مؤسسات آموزشی دربردارنده تصمیمات و اقداماتی است که مؤسسات آموزشی این کشور ملزم به اجرای آن هستند که هشدار نسبت به حملات فیزیکی و حمایت ویژه از دانش‌آموزان مسلمان،‌ عرب، سوری، یهودی و آفریقایی از جمله مفاد این بخشنامه است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها