امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154787
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۸
تعداد بازدید: 239
به گزارش «پیروان مــوعــود»، استفاده از کفی‌های طبی در کفش، کمربندهای مخصوص و دیگر وسایل برای پیشگیری و کاهش درد کمر بدون آنکه تاثیری داشته باشد تنها ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، استفاده از کفی‌های طبی در کفش، کمربندهای مخصوص و دیگر وسایل برای پیشگیری و کاهش درد کمر بدون آنکه تاثیری داشته باشد تنها هدر دادن پول است در حالی که مطالعات تایید می کند که ورزش کردن بهترین شیوه برای مقابله با این عارضه است.

پزشکان دریافتند داشتن برنامه ورزشی به تنهایی یا ورزش کردن همراه با آگاهی از چگونگی پیشگیری از بروز درد کمر در کاهش موارد این درد و احساس ناراحتی در زمان کار کردن موثر است.

پزشکان به منظور ارزیابی روش‌های پیشگیری موثر در کاهش درد کمر و مشکلات ناشی از این عارضه، اطلاعات موجود در 23 مطالعه را که نزدیک به 31 هزار نفر در آن مشارکت داشتند مورد بررسی قرار دادند. بررسی‌ها حاکیست ورزش کردن به تنهایی تا 35 درصد خطر درد کمر را کاهش می‌دهد. همچنین افرادی که در کلاس‌های ورزشی شرکت کرده و در کنار آن دوره‌های آموزشی می‌بینند در مدت زمان یک سال 45 درصد کمتر دچار درد کمر می‌شوند.

 متخصصان استرالیایی معتقدند که آگاهی از روش‌های پیشگیری از کمردرد به تنهایی و بدون ورزش کردن و همچنین استفاده از کمربند و کفی‌های طبی در جلوگیری از بروز این مشکل موثر نیستند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها