امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154793
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۳۸
تعداد بازدید: 266
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  «سرجیو لوبرا»(38 ساله) مدیرفنی اسپانیایی تیم مراکشی تطوان به دین مبین اسلام گروید و نام رسمی جدیدی به نام « سراج ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  «سرجیو لوبرا»(38 ساله) مدیرفنی اسپانیایی تیم مراکشی تطوان به دین مبین اسلام گروید و نام رسمی جدیدی به نام « سراج لوبرا» برای خود انتخاب کرد.

سرجیو لوبرا رودریگوز در ژانویه 1977 در ساراگوسای اسپانیا به دنیا آمد؛ وی قبل پیوستن به آکادمی مشهور «لاماسی» در بارسلونا، در برخی باشگاه های آماتور تمرین می کرد. لوبرا با تیم بارسا ادامه داد و در سال 2007-2006 به عنوان مدیر فنی تیم سوم بارسلونای C انتخاب شد و این تیم را در لیگ درجه سوم اسپانیا رهبری کرد.

در سال 2007 میلادی، لوبرا مربی گری تیم تراسا را برعهده گرفت و در سال 2001 میلادی مربی گری اتلیتکو سویتا را پذیرفت. در می 2012، «تیتو ویلانووا» دستیار پیشین «پپ گواردیولا» و سرمربی جدید بارسلونا، سرجیو لوبرا را به عنوان دستیار خود انتخاب کرد. اما لوبرا تنها یک ماه در این تیم ماند و سپس به عنوان مدیر فنی به تیم لاس پالماس رفت تا به طور حرفه ای مسئولیت مدیر فنی این تیم را به عنوان اولین تجربه خود داشته باشد. لوبرابا لاس پالماس ادامه داد تا در می 2014 کناره گرفت. در دسامبر 2015 میلادی به عنوان مربی تطوان مراکش و به جای «عزیز العمری» منصوب شد. عزیز عمری به علت شکست از تیم اوکلند سیتی نیوزلند در لیگ جام باشگاه ها شکست خورد و لوبرا جانشین وی شد.

لوبرا پس از گرویدن به اسلام با «هدی العیساتی» بازیکن بستکبال تیم تطوان مراکش به روش مراکشی در یکی از هتل های شهر تطوان ازواج کرد و قرار است لوبرا جشن دیگری نیز در اسپانیا با حضور افراد خانواده و دوستان اسپانیایی اش در زادگاهش ساراگوسا برگزار کند.

پایان پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها