امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154799
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۳
تعداد بازدید: 292
به گزارش «پیروان مــوعــود»، در اقدامی جدید و با هدف ارتباط با جوانان روحانیون و علمای الازهر در استان الاقصر مصر، این بار قهوه خانه ها و کافه ها را ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، در اقدامی جدید و با هدف ارتباط با جوانان روحانیون و علمای الازهر در استان الاقصر مصر، این بار قهوه خانه ها و کافه ها را برای تبلیغ و موعظه انتخاب کردند تا بتوانند با جوانان بیشتری از این استان ارتباط برقرار کنند و پیام اسلام را به آنها برسانند.

شیخ محمد احمد از روحانیون الازهر که نشستی را در یکی از قهوه خانه های روستای بعیرات در غرب الاقصر مصر برگزار کرده می گوید: من و گروهی از واعظان الازهر مدتی است به تبلیغ در مراکز تجمع جوانان مشغول هستیم تا حقیقت اسلام را به آنها معرفی کنیم و بگوییم اسلام دین اعتدال است و از افراط و خشونت بیزار است و در مورد نفوذ افراد افراط گرا به جوامع هشدار بدهیم زیرا افراطیون هدفی جز نابودی کشورهای عربی و اسلامی و نشر فتن ندارند.

شیخ محمد افزود: جوانان منبع ثروت مصر هستند و بر گردن علمای الازهر این حق را دارند که با اسلام حقیقی آشنا شوند و این وظیفه ما است که حتی اگر شده در قهوه خانه و کافه به سراغ جوانان برویم و البته در این زمینه با استقبال گرم صاحبان این اماکن و بزرگان روستاها روبرو شدیم و از ما خواستند نشست های متعددی برگزار کنیم.

تبلیغ اسلام در قهوه خانه توسط علمای الازهر+ تصاویر

تبلیغ اسلام در قهوه خانه توسط علمای الازهر+ تصاویر

تبلیغ اسلام در قهوه خانه توسط علمای الازهر+ تصاویر

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها