امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154801
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۴۳
تعداد بازدید: 278
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مصطفی قاسمی با بیان این مطلب افزود: مقدمات اعزام زائران به سامرا فراهم شده و در صورت موافقت مسوولان مربوطه، زائران ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مصطفی قاسمی با بیان این مطلب افزود: مقدمات اعزام زائران به سامرا فراهم شده و در صورت موافقت مسوولان مربوطه، زائران برای زیارت حرم امامین عسکریین(علیهم السلام) به این شهر مقدس اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد:با توجه به اینکه مسیر سامرا طولانی و برای زائران خسته کننده است، از این رو بگونه‌ای برنامه ریزی کرده ایم که زائران قبل از سفر به سامرا، ابتدا به کاظمین سفر کنند و پس از استراحت نیم روزه، جهت زیارت حرم امامین عسکریین(علیهم السلام) به سامرا عازم شوند.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق اظهار داشت: بنابر هماهنگی‌های انجام گرفته، بزودی برخی کاروان‌های زائران عتبات عالیات در قالب 80 نفره به عراق اعزام می‌شوند.

قاسمی با بیان اینکه بیش از این زائران فقط در قالب گروه های 40 نفره اعزام می شدند، افزود: گروه های 80 نفره بصورت محدود و بصورت آزمایشی از اول بهمن ماه اعزام می‌شوند که این گروهها بصورت زمینی به عراق سفر می‌کنند.

وی اضافه کرد: تغییری در هزینه و مدت زمان سفر گروه های 80 نفره با گروههای 40 نفره وجود ندارد و این زائران در دوره جدید به عراق سفر می‌کنند که در صورت استقبال و موفقیت این برنامه همیشگی خواهد شد.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق خاطر نشان کرد: بیشترین متقاضیان گروه های 80 نفره، هیات های مذهبی، مدارس و برخی نهادهای فرهنگی هستند که تمایل دارند زائران‌شان در طول سفر با تعداد بالا و همزمان به این سفر معنوی عزیمت کنند.

وی افزود: براساس تصمیماتی که در عراق گرفته‌ایم، پیشنهاد شده زائرانی به سامرا اعزام شوند که زمینی به عراق سفر می کنند و مدت زمان سفر آنها از هفت روز به هشت روز افزایش یابد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها