امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154809
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 365
به گزارش «پیروان مــوعــود»، رسانه های گمراه کننده وابسته به عربستان و تکفیری ها با انتشار تصاویر دختربچه لبنانی که پدر وی نیز در سوریه شهید شده، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، رسانه های گمراه کننده وابسته به عربستان و تکفیری ها با انتشار تصاویر دختربچه لبنانی که پدر وی نیز در سوریه شهید شده، ادعا کردند این دختر بچه اهل روستای سنی نشین مضایا در سوریه است که توسط شیعیان محاصره شده تا از تصاویر این کودک معصوم برای فریب افکار عمومی استفده کنند. نور الزهرا دختر شهید جمیل فقیه است.

جمیل فقیه از مجاهدان شهید حزب الله است که برای دفاع از شیعیان دو روستای شیعه نشین فوعه و کفریا به سوریه رفت و در همان جا نیز شهید  و به خاک سپرده شد.

اما اکنون رسانه های گمراه کننده وابسته به آل سعود و تکفیری ها تصاویر نورالزهرا دختر معصوم این شهید لبنانی را در فضای مجازی منتشر کرده و ادعا می کنند این دختر از اهالی روستای سنی نشین مضایا در سوریه است که توسط شیعیان محاصره شده تا بدین ترتیب از تصویر معصومانه این دختربچه لبنانی برای فریب افکار عمومی عرب و تمام جهان سوء استفاده کنند.

من لبنانی هستم

در این زمینه پایگاه العهد لبنان ضمن کشف این توطئه رسانه ای که هیچ حد و مرزی برای دروغ و فریب افکار عمومی نمی شناسد، فیلمی از وصیت جمیل فقیه به دختر کوچک خود منتشر کرده و در بخش دیگر از این فیلم با این دختر لبنانی به گفتگو پرداخته اند.

 نورالزهرا در این فیلم می گوید کسانی که می گویند من اهل سوریه هستم دروغگو هستند، من لبنانی هستم.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها