امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154811
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 213
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتباط گسترده بین شهرداریهای مشهد و کربلا و استفاده از تجارب مدیریت شهری مشهد لازمه پیشرفت و توسعه شهر کربلا ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ارتباط گسترده بین شهرداریهای مشهد و کربلا و استفاده از تجارب مدیریت شهری مشهد لازمه پیشرفت و توسعه شهر کربلا است.

حسین جواد احمد المنکوشی که به مشهد سفر کرده است روز پنجشنبه با حضور در نشست شورای اسلامی این شهر افزود: ارتباط عمیق و تبادل تجارب مدیریت شهری منجر به رشد و توسعه کربلا و زمینه ساز برون رفت این شهر از بحرانهای مالی می شود.

وی ادامه داد: خدمات شایسته شهرداری مشهد در شهر مقدس کربلا طی ایام اربعین حسینی کم نظیر و مایه مباهات بود لذا امیدواریم این کمکها در آینده با روند رو به رشد ادامه داشته باشد.
فرماندار کربلا گفت: ملت ایران به واسطه انقلاب اسلامی و با هدایت رهبری فرزانه هم اینک در صحنه های بین المللی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی افزود: بیداری اسلامی در اقصی نقاط دنیا ارمغان انقلاب اسلامی ایران است که نمونه بارز آن در گسترش تشیع در نیجریه مشهود می باشد.
شهردار مشهد نیز در این نشست گفت: در ایام اربعین حسینی امسال 150 دستگاه اتوبوس از مشهد برای خدمت زائران به کربلا و نجف اعزام شد.

سید صولت مرتضوی با اشاره به ایجاد موکبهایی در مسیر کاروانهای پیاده به سمت کربلا توسط شهرداری مشهد افزود: فرمانداری کربلا در ارائه خدمات به زائران همراهی زیادی با شهرداری مشهد داشت.

شهرداری مشهد کار خدمت رسانی به زائران کربلا را در ایام اربعین حسینی امسال با بکارگیری 300 راننده، 150 دستگاه اتوبوس و 400 نیروی خدماتی بر عهده داشت.


انتهای پیام /

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها