امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154818
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۳:۴۹
تعداد بازدید: 198
به گزارش «پیروان مــوعــود»،مسئولان بحرین باید به مراسم و شعائر مذهبی شیعیان احترام بگذارند و اجازه دهند شیعیان آزادانه مراسم های مذهبی خود را انجام ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،مسئولان بحرین باید به مراسم و شعائر مذهبی شیعیان احترام بگذارند و اجازه دهند شیعیان آزادانه مراسم های مذهبی خود را انجام دهند و بدانند که گذشتن از این خطوط قرمز باعث خواهد شد بحران های جدیدی به کشور تحمیل شود.

 جمعیت الوفاق بحرین در نشست دوره ای خود تاکید کرد: مسئولان بحرین باید به مراسم و شعائر مذهبی شیعیان احترام بگذارند و از توهین و حمله به مراسمات شیعیان و مساجد و حسینیه ها دست بردارند و اجازه دهند شیعیان آزادانه مراسم های مذهبی خود را انجام دهند و بدانند که گذشتن از این خطوط قرمز باعث خواهد شد بحران های جدیدی به کشور تحمیل شود.

در بیانیه جمعیت الوفاق همچنین به پیامدهای منفی افزایش خودسرانه قیمت بنزین توسط مسئولان دولتی اشاره و تاکید شد که این اقدام دولت تاثیر مستقیمی بر زندگی مردم دارد و یکی دیگر از اشتباهات فاحش دولت در اداره کشور و توزیع ثروت می باشد.

الوفاق در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت گفتگو و مذاکره افزود: راه حروج از بحران کشور، راه حلی سیاسی است که در آن به خواسته های مردم توجه شود و حقوق آنها محترم شمرده شود و از این رو مسئولان باید در برخورد با خواسته های مردم، گزینه امنیتی را کنار بگذارند و به حق مالکیت مردم احترام بگذارند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار