امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154828
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 227
به گزارش «پیروان مــوعــود»، منابع خبری گزارش دادند که ده‌ها محموله جدید کمک‎های بشردوستانه صبح امروز از دمشق به سمت منطقه «مضایا» در ریف دمشق و دو ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، منابع خبری گزارش دادند که ده‌ها محموله جدید کمک‎های بشردوستانه صبح امروز از دمشق به سمت منطقه «مضایا» در ریف دمشق و دو شهرک «الفوعه» و «کفریا» واقع در شمال ادلب شدند.

عملیات ورود یک سری دیگر از کاروان‎های بشردوستانه به منطقه مضایا در ریف دمشق و دو شهرک الفوعه و کفریا در شمال ادلب صبح امروز با نظارت سازمان ملل و صلیب سرخ بین الملل آغاز شد.

شبکه العربیه گزارش داد که ۵۰ کامیون حامل کمک‎های بشردوستانه سازمان ملل صبح امروز دمشق را ترک و به سمت شهر «مضایا» در ریف دمشق حرکت کردند.

از سوی دیگر منابع سوری و لبنانی ضمن تائید این خبر گزارش دادند که همزمان ۱۸ کامیون حامل کمک های بشردوستانه اعم از مواد غذایی و دارویی راهی دو شهرک کفریا و الفوعه در شمال ادلب شدند.

اخیرا دولت سوریه با ورود کمک‌های بشردوستانه به شهرک‌های محاصره شده مضایا، الفوعه و کفریا موافقت کرد. دو شهرک‌ شیعه نشین الفوعه و کفریا مدت زمان زیادی است که تحت محاصره تروریست‎ها قرار دارند.

ده‎ها کامیون حامل مواد غذایی و دارویی در پی این توافق که بین سازمان ملل و دولت سوریه حاصل شده است، وارد این مناطق تحت محاصره شدند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها