امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154830
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 236
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری المیادین به نقل از خبرگزاری رویترز گزارش داد که «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری المیادین به نقل از خبرگزاری رویترز گزارش داد که «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی، از عناصر وابسته به خود خواست تا در عربستان سعودی و کشورهای غربی همپیمان این کشور دست به عملیات بزنند.

پایگاه «سایت» که اطلاعات و اخبار مربوط به گروههای افراطی در اینترنت را رصد می کند، همچنین نوشت که الظواهری در یک پیام صوتی از عناصر خود خواسته است تا در واکنش به اعدام ۴۳ عضو این گروه در عربستان، عملیات هایی را علیه عربستان و همپیمانان آن ترتیب دهند.

سرکرده القادعده در این پیام، عربستانی ها را به سرنگونی آل سعود ترغیب کرده و از پیروان خود خواسته است تا در انتقام عناصر خود، به هر طریقی و در هرمکانی به عربستان ضربه بزنند.

این در حالی است که شاخه جهانی گروه تروریستی القاعده نیز روز دوشنبه هشدار داده بود که عربستان بهای اعدام هواداران این گروه را خواهد پرداخت.این گروه نسبت به انتقام اعدام عناصر خود از سوی این کشور هشدار داد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها