امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۳:۱۵
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154830
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۹
تعداد بازدید: 185
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری المیادین به نقل از خبرگزاری رویترز گزارش داد که «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی، ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شبکه خبری المیادین به نقل از خبرگزاری رویترز گزارش داد که «ایمن الظواهری» سرکرده گروه تروریستی القاعده در یک پیام صوتی، از عناصر وابسته به خود خواست تا در عربستان سعودی و کشورهای غربی همپیمان این کشور دست به عملیات بزنند.

پایگاه «سایت» که اطلاعات و اخبار مربوط به گروههای افراطی در اینترنت را رصد می کند، همچنین نوشت که الظواهری در یک پیام صوتی از عناصر خود خواسته است تا در واکنش به اعدام ۴۳ عضو این گروه در عربستان، عملیات هایی را علیه عربستان و همپیمانان آن ترتیب دهند.

سرکرده القادعده در این پیام، عربستانی ها را به سرنگونی آل سعود ترغیب کرده و از پیروان خود خواسته است تا در انتقام عناصر خود، به هر طریقی و در هرمکانی به عربستان ضربه بزنند.

این در حالی است که شاخه جهانی گروه تروریستی القاعده نیز روز دوشنبه هشدار داده بود که عربستان بهای اعدام هواداران این گروه را خواهد پرداخت.این گروه نسبت به انتقام اعدام عناصر خود از سوی این کشور هشدار داد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار