امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154842
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۴
تعداد بازدید: 192
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مفتی اعظم عربستان، خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می‌کنند، مباح دانست.«در حالی که سرلشکر محسن رضایی، دبیر مجمع ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مفتی اعظم عربستان، خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می‌کنند، مباح دانست.
«در حالی که سرلشکر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اظهارات خود بارها بر ضرورت مصلحت اندیشی سران کشورهای منطقه و جلوگیری از وقوع درگیری تأکید داشته، به نظر می رسد مواضع وی به مذاق سران آل سعود خوش نیامده است. در همین راستا مفتی اعظم سعودی، رضایی را تهدید به مرگ کرده است.
پایگاه خبری الوحده اعلام کرد، مفتی اعظم عربستان در واکنش به سخنان محسن رضایی، خون کسانی که خادمین الحرمین را تهدید می‌کنند، مباح دانست.
بر اساس گزارش این پایگاه خبری، شیخ عبدالعزیز بن عبدالله آل شیخ که در یک مصاحبه تلفنی با شبکه اخباریه حاضر شده بود، بیان داشت: آن ژنرال ایرانی یا کسانی که عربستان که محل قرار گرفتن حرمین شریفین است و آل سعود را که خادمین این حرمین هستند، تهدید کند، سزایشان مرگ و خون آنان مباح است.
این واکنش مفتی سعودی در حالی بیان می شود که محسن رضایی، عربستان سعودی را از آغاز جنگ بر حذر دانسته و آنان را از تبعات آتشی که دامنگیرشان خواهد شد، مطلع کرده بود.»

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار