امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154844
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۸
تعداد بازدید: 253
به گزارش پیروان مــوعــود، گروه‌های تروریستی مسلح امروز حمله شدیدی را به اطراف شهرک خان طومان در حومه جنوبی حلب آغاز کردند که نیروهای ارتش ...

به گزارش پیروان مــوعــود، گروه‌های تروریستی مسلح امروز حمله شدیدی را به اطراف شهرک خان طومان در حومه جنوبی حلب آغاز کردند که نیروهای ارتش توانستند این یورش گسترده را دفع کنند و در حال حاضر درگیری‌های شدیدی میان ارتش سوریه و تروریست‌ها همزمان با حملات توپخانه‌ای سنگین به مواضع تکفیری‌ها در جریان است.

در حومه شرقی حلب هم نیروهای ارتش سوریه توانستند روستای السریب و مزارع اطراف آن را پس از درگیری‌ با تروریست‌های داعشی و کشته و زخمی شدن شماری از آنها به طور کامل پاکسازی کنند.

یک منبع نظامی با تایید ورود نیروهای ارتش به این روستا تصریح کرد با آزادسازی این روستا، جاده‌ای که از شهرک عیشه به روستاهای عین البیضا، السریب و نصرالله متصل است، تا جاده بین المللی حلب به  الرقه پس از پاکسازی مین‌های کارگذاشته شده از سوی تروریست‌های داعشی بازگشایی می‌شود.

از سوی دیگر در جریان درگیری میان تروریست‌های جبهه النصره و احرارالشام با یگان‌های حمایت کُردی در اطراف روستاهای شوارغه و کشتعار در شهر اعزاز واقع در مرزهای ترکیه، پنج تروریست کشته شدند.

 

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها