امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154860
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۲
تعداد بازدید: 222
به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک دختربچه سوری در پی محاصره دو شهرک شیعه‎نشین «الفوعه» و «کفریا» توسط تروریست‎ها و به دلیل کمبود دارو جان خود را از دست ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، یک دختربچه سوری در پی محاصره دو شهرک شیعه‎نشین «الفوعه» و «کفریا» توسط تروریست‎ها و به دلیل کمبود دارو جان خود را از دست داد.

 «فاطمه نور الدین» دختربچه یک سال و چهارماهه سوری به دلیل کمبود دارو در پی محاصره دو شهرک شیعه نشین الفوعه و کفریا واقع در شمال ادلب جان خود را از دست داد.

شهادت یک کودک سوری در الفوعه ادلب+ تصویر

این در حالی است که رسانه‌های سعودی و غربی به منظور راه انداختن جنجال رسانه‌ای علیه نیروهای مقاومت در سوریه و متهم کردن آنها به محاصره غذایی شهرک «مضایا»،‌ اقدام به انتشار تصاویر ساختگی درباره مرگ کودکان سوری به دلیل کمبود مواد غذایی و دارویی در این منطقه کردند.

چند روزی است، رسانه‌های عربی و غربی تصاویری از شهرک «مضایا» که در محاصره نیروهای حزب‌الله و ارتش سوریه قرار دارد را منتشر می‌کنند. تصاویری که طبق گفته آن‌ها از گرسنگی و نرسیدن مواد غذایی به دست ساکنین این شهرک حکایت دارد و نیروهای طرفدار دولت سوریه مانع از رسیدن اقلام غذایی به این شهرک می‌شوند.

شبکه‌های العربیه و الجزیره همراه با دیگر رسانه‌های جریان سعودی در منطقه به همراه برخی رسانه‌های غربی، در رسانه‌های رسمی و شبکه‌های اجتماعی در چند روز گذشته به شدت به این مسأله پرداخته‌اند و در لبنان نیز جریان 14 فوریه (حامی عربستان)، تبلیغات گسترده‌ای علیه حزب‌الله به راه انداخته است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها